Beta-readerování :o)

31. srpna 2007 v 16:47 | Jackie |  Moje žvásty... :o)
Já vim, že už vás od toho bolí uši, hučí vám v hlavě a v noci se vám o tom asi i zdá, přesto musím zopakovat, že tady na to nemám moc času a že nestíhám psát povídky. A to mě dovedlo k závěru, že dokud tady u nás doma nebudeme čtyři závislí maniaci na jeden pomalý zavirovaný počítač, do dalšího psaní se pouštět nebudu. Ne, že bych neměla žádný nápady a že bych do toho neměla chuť, ale vážně už mě začíná vytáčet, když po první napsané větě přijde můj milovanej bráška, že jestli "okamžitě nevybzučim od počítače, sníží mu počet banů, nebo ho dokonce vyloučí z klanu, protože nestihne v zadaným limitu rozmrdat dostatek nepřátel a bude z něj absolutní lamer..." Omlouvám se za to sprosté slovo, ale chtěla jsem vám názorně předložit jeden z nikdy nekončících výlevů mého pubertálního sourozence. Abych se dostala zpátky k tématu, chtěla jsem jen oznámit, že nějakou dobu nebudou moje povídky přibejvat.
Místo toho jsem se začala věnovat beta-readerování. Pro ty, kteří nevědí oč běží, opravuji povídky jiným autorům. Prostě pokud není český jazyk, sloh nebo pravopis vaší silnou stránkou, pošlete mi povídku na e-mail Jackie.Lear@seznam.cz nebo na icq 317-257-277 a já se budu snažit ji co nejrychleji opravit. Taky bude lepší, když mi budete posílat i nějaký odkaz na předchozí kapitoly, pokud je to povídka na pokračování, abych se trochu zorientovala v ději a tak... :o) Mě tohle baví, takže se vůbec nemusíte bát a pokud hledáte beta-readera (neboli korektora), určitě mi napište!! :o) Budu se těšit!!! :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni! ;o)

Klik...

Komentáře

1 Pepcha Pepcha | Web | 7. září 2007 v 9:18 | Reagovat

Jsem nadšená! Další člověk, který umí pravopis a hodlá ho uplatňovat. Přiznávám, že glosování možná není až tak užitečné (oproti dobrovolnému betování), které zase baví mě, ale stejně... Gratulace k nvému "zaměstnání".

2 Pepcha Pepcha | Web | 7. září 2007 v 9:19 | Reagovat

Oprava: novému

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama