Srpen 2007

Nádherný, pomalý, jen se nerozbrečet...

31. srpna 2007 v 16:58 | Jackie |  Videjka :o)
K tomuhle videu mám osobní vztah. Vůbec nevím čím ani proč, ale zasáhlo mě přímo do srdce. Ta písnička je úžasná a ten klip... Některým možná bude tahle písnička povědomá, byla totiž ve Shrekovi trojce, což je mimochodem naprosto úžasnej film! Byla jsem na něm v kině třikrát a za tejden se chystáme s kámoškou znova... :o) Takže kdo máte náladu na pomalou krásnou melancholickou písničku, určitě si to pusťte! :o) A nikdo prosím nepište, že se vám nelíbí, i kdyby to byla pravda. Pro mě je to srdeční záležitost, tak mi to prosím nekažte. Děkuju. :o)

Beta-readerování :o)

31. srpna 2007 v 16:47 | Jackie |  Moje žvásty... :o)
Já vim, že už vás od toho bolí uši, hučí vám v hlavě a v noci se vám o tom asi i zdá, přesto musím zopakovat, že tady na to nemám moc času a že nestíhám psát povídky. A to mě dovedlo k závěru, že dokud tady u nás doma nebudeme čtyři závislí maniaci na jeden pomalý zavirovaný počítač, do dalšího psaní se pouštět nebudu. Ne, že bych neměla žádný nápady a že bych do toho neměla chuť, ale vážně už mě začíná vytáčet, když po první napsané větě přijde můj milovanej bráška, že jestli "okamžitě nevybzučim od počítače, sníží mu počet banů, nebo ho dokonce vyloučí z klanu, protože nestihne v zadaným limitu rozmrdat dostatek nepřátel a bude z něj absolutní lamer..." Omlouvám se za to sprosté slovo, ale chtěla jsem vám názorně předložit jeden z nikdy nekončících výlevů mého pubertálního sourozence. Abych se dostala zpátky k tématu, chtěla jsem jen oznámit, že nějakou dobu nebudou moje povídky přibejvat.
Místo toho jsem se začala věnovat beta-readerování. Pro ty, kteří nevědí oč běží, opravuji povídky jiným autorům. Prostě pokud není český jazyk, sloh nebo pravopis vaší silnou stránkou, pošlete mi povídku na e-mail Jackie.Lear@seznam.cz nebo na icq 317-257-277 a já se budu snažit ji co nejrychleji opravit. Taky bude lepší, když mi budete posílat i nějaký odkaz na předchozí kapitoly, pokud je to povídka na pokračování, abych se trochu zorientovala v ději a tak... :o) Mě tohle baví, takže se vůbec nemusíte bát a pokud hledáte beta-readera (neboli korektora), určitě mi napište!! :o) Budu se těšit!!! :o)

Náměsíčná

30. srpna 2007 v 15:17 | Jackie |  ...Moje básničky
No jo, já vím... Poslední dobou tady toho moc nového nepřibývá a už vůbec ne povídky... Ale já jsem "těžce pracující" a moc času mi nezbývá... Každopádně se na vás snažím myslet aspoň v práci a když je trocha volnýho času tak vezmu blok a tužku a snažím se něco sesmolit... :o) A tak vznikla i tahle mo je básnička... Nečekejte nic extra, prostě další z mejch úchylnejch morbidností, ale já už asi stejně jiná nebudu... :o) Takže se můžete dát do čtení a předem varuju, aby někdo nebyl pohoršený: kdo nemá v lásce krváky, ať se do toho radši nepouští... :o)

Kleštičky na zradu

12. srpna 2007 v 15:09 | Jackie |  ...Moje básničky
Tak... Jelikož se zase jedné mnou velmi oblíbené osobě opět podařilo mě pořádně vytočit (slušně řečeno) a protože nemám zrovna po ruce nic, s čím bych mohla praštit o zem (kromě monitoru, ale bez toho by se asi můj počítač neobešel), usměrnila jsem svou zlost do formy umělecké...ehm ehm... Prostě a jednoduše, tady máte další z mých depresivních a morbidních básniček. Chtěla bych jí věnovat právě té osobě, která ve mne vzbouřila takovou "inspiraci" a chci jí doporučit, ať si tuhle básničku pořádně přečte. A ať si dává bacha, protože když ji vidím, mám vážně masochistický sklony... x) Konec žvástů, můžete se dát do čtení. x) Snad se bude líbit.

Jako brambora... x))

5. srpna 2007 v 14:05 | Jackie |  Moje žvásty... :o)
Zvláštní název, co?? Kdo by měl příležitost mě vidět, ten pochopí... Pro ty, kteří místo cesty do Heřmaňáku budou raději sedět za svými monitory to vysvětlim... :o) Byli sme s našima u moře... Proto tu taky nic nepřibývalo! Jen aby si někdo nemyslel, že tady na to kašlu... I když je pravda, že mám v nejbližší době takovej smělej plán, ale o tom až později... Prostě a jednoduše to Jackie v aquaparku přehnala se sluníčkem a nadruhou stranu se neobtěžovala to přehánět s opalovacím krémem... x) Přece jen je to činost dosti namáhavá a otravná... Aspoň pro tak líného člověka, jakým já jsem... Ale loupe se mi "jenom" obličej, takže pohoda... Příští tejden mě nikdo neuvidí na ulici! A bude to pro dobro celýho mýho rodnýho městečka... :o)
Tak, to byla jenom kraťoučká zpráva na uvítanou... Tímto zdravím tu část populace, která je na tom stejně nebo aspoň podobně! *tiše doufá, že není jediná takto postižená x))* Užívejte léta, já se prozatím loučím!!! :o)