Červenec 2007

Dvě videjka... :o)

11. července 2007 v 20:25 | Jackie |  Videjka :o)
Tak, mám tu pro vás dvě videjka... Obě dvě naprosto zbožňuju! Taky jsou obě dvě smutný, vlastně jak se to vezma... Nevim proč si poslední dobou libuju v takovejhle písničkách... :o) Tak si je poslechněte, třeba se vám taky zalíbí!! ;o)
Tuhle první písničku jsem si pouštěla hlavně v době kdy jsem sem k vám neměla přístup, byla jsem smutná a v podstatě na dně... Je to od Nelly Furtado, jejíž některý písničky se mi opravdu moc líběj... Jmenuje se Try a je fakt úžasná... Teda aspoň mě se zdá... :o)
Já si myslím, že tohle druhý už většina z vás viděla. Teda aspoň ta většina, která zavítala na blog Blanch. Což si myslím, že musel být už opravdu každý. Ale kdyby se přece jenom našel někdo, kdo se nějakým obrovským nedopatřením na její blog ještě nedostal, určitě se na to videjko koukněte. Teda pokud jste fanoušci slashe Harry/Draco... :o) Nechci, aby to vypadalo, že se po Blanch opičím, to vůbec není pravda, jen jsem nechtěla, aby o tohle úžasná video někdo přišel... :o) Je to krásnej příběh jejich života stvárněný postavičkami ze Sims a doprovázený písničkou Chasing cars... :o) Já tohle video i tu písničku zbožňuju... Určitě to stojí za to!!! Tak do toho!!! :o)

Ještěrky, vazelína a maličký pejsek

10. července 2007 v 18:17 | Jackie |  ...Záškodníci
Tak, věřte tomu nebo ne, je tu další díl Záškodníků. :o) Je o hodně delší než všechny předchozí, i když jsem se snažila zkrátit všechno, co jsem tam chtěla nacpat. Tak doufám, že se bude líbit! Přeju příjemný počteníčko! :o)
***
"Tak, třído, dnes máme v přeměňování na programu už trošku složitější kouzlo." Profesorka McGonagallová mluvila zřetelně a nahlas. Avšak kdyby mluvila sebepotišeji, stejně by žákům neuniklo jediné slovo. V učebně bylo takové ticho, že by byl slyšet spadnout špendlík. Studenti prvního ročníku byli sice na škole nováčky, ale některé zásady už se stihly naučit. Třeba tu, že se nevyplatí vytočit Minervu McGonagallovou.

Co se chystá...

8. července 2007 v 12:52 | Jackie |  Moje žvásty... :o)
Tak. Už je to oficiální a snad nastálo, že to tady konečně zase začne fungovat. Budu se snažit ze všech sil, aby se vám tady opět zalíbilo. Teď vám chci říct, co se pro vás chystá... :o)
Zaprvé budu pokračovat v povídkách. Mám už další díl k ODSce i k Záškodníkům, jen to naposledy upravím a už se to tady objeví... :o) Taky mám u ODSky už jakž takž vymyšlenej konec, takže budu ve psaní postupovat daleko rychleji. Takže kapitolky se tady objeví co možná nejdříve. Taky začínám dělat na nové povídce, také kapitolovka z prostředí Harryho Pottera. Ještě ale nemám úplně vymyšlený obsah, tak nebudu předem nic slibovat. Chci napsat nějaké další povídky do rubriky Jednou to přijde, což je o různých variantách začátku vztahu Rona a Hermiony. Na něčem už dělám, tak to tady snad taky brzo bude.
Všechny připomínky, přání a výčitky mi můžete psát do komentářů. Napište mi, co byste chtěli, co vám chybí, co bych měla zlepšit nebo třeba co se vám naopak líbí! :o) Budu za všechny připomínky moc ráda. Takže, zatím se s vámi loučím a v nejbližší době čekejte ty další kapitolky!! :o)

Žádný dojemný nadpis nebude... :o)

6. července 2007 v 15:53 | Jackie |  Moje žvásty... :o)
Dost dobře nevím, jak mám po tak dlouhé době začít. Každý by asi nejdříve vysvětlil důvod tak dlouhé nepřítomnosti, ale já budu výjimka. Doufám, že se na mě za to nebudete zlobit. Nechci vás prostě zatěžovat svými problémy. To období už je doufám za mnou a teď začalo zářit světýlko na konci tunelu... Že se budu moct konečně vrátit na svůj blog k mým milovaným čtenářům.
To je druhá věc... Chápu, že za tu dobu co se tady nic nedělo už asi spousta lidí na můj blog zapomněla. Proto je dole anketka, ve které prosím hlasujte. Já bych sice v blogování pokračovala i přes váš nesouhlas, ale vždycky je dobré vědět, jestli je tady někdo, koho to aspoň trošku potěší... :o) Takže prosím, hlasujte! Já jenom doufám, že si aspoň pár lidí, kteří stejně jako já milují Harryho Pottera, najde sem cestičku. Také ste si mohli všimnout změny vzhledu... K novému začátku jsem chtěla něco, co by vysvětlovalo moji současnou náladu. Snad se bude líbit i vám.
Takže ať to zní sebehůř, Jackie je zpátky... Doufám, že z toho bude mít někdo radost... :o)
Zdraví Vás Jackie.