Prosinec 2006

Loučim se... :o)

27. prosince 2006 v 20:09 | Jackie |  Ostatní
Tak. :o) Já vim, že sem to tady v poslední době trošičku zanedbávala... Ale to víte, byly Vánoce, potom jsme navštěvovaly všechny živý příbuzný a zejtra zase jedeme na hory... Prostě, měla jsem dost nabitej program, nemluvě o tom, že jsem se taky musela věnovat mojí nový profesi. Jsem totiž učitelka Černé magie na nové škole... :o) Strašně mě to baví, zatim teda byla jen první hodina, ale stejně... :o) Kdyby se někdo chtěl přihlásit, určitě se do toho dejte! :o) Odkaz je asi druhej článek pod timhle... :o)
No, já vim, že sem vám toho tolik neřekla, ale snad mě omluvíte... :o) Mamka na mě v jednom kuse řve, ať si du balit... Je z toho nervní... :o) Já vlastně taky. Ale jen z toho, aby byl sníh!!! Jinak bych nemohla snowboardit... :o( Takže já se s vámi loučím! :o) Nevim ani přesně, kdy se vrátíme... No, bude to asi poslední den prázdnin... Potom se zase ozvu! :o) Mějte se krásně, ahoj všem! :o)

Starý, ale hezký... :o)))

27. prosince 2006 v 20:05 | Jackie |  Videjka :o)
Tak. Další video, který přidávám je od skupiny, kterou jsem kdysi taky žrala... :o) To jsem byla ještě menší, ale stejně... :o) The Offspring.... x)))) Docela dobrý, ne? :o) Tahle písnička byla jednu dobu moje nejoblíbenější... Jela pořád dokolečka... Pak se mi ohrála a nepustila jsem si ji pěknou řádku let... :o) Přehánim, ale mě to tak přišlo... :o) Takže se na to podívejte, je to docela dobrý, i když by to chtělo trošku přitvrdit... :o) Takže, dámy a pánové, The Offspring - Why Don't You Get A Job? x))))

Nová škola čar a kouzel! :o)

24. prosince 2006 v 13:30 | Jackie |  Odkázky
Tak. Já vím, že jsem strašná, ale bylo mi jasný, že to tady bez toho prostě přes ty svátky nevydržim... :o) Musím sem dát odkázek na jednu úžasnou stránku... :o)
Takže, někteří z vás byli přihlášeni do Bradavic na blogu Charlote a Idy. Mě je strašně líto, že jim to nevyšlo a zrušili to... Proto vám nabízím jednu alternativu... :o) Nedávno jsem se jakýmsi "dotekem osudu" dostala na stránky jisté Denisy Das, která zakládá vlastní školu čar a kouzel! :o) A nejsou to Bradavice, ale vymyslela si svůj vlastní název školy. Taky čtyři koleje, které tam jsou, mají svůj vlastní název a určitě se teď nebude bojovat jen o to, kdo chce do Nebelvíru a Zmijozelu. Všechny koleje jsou skvělý! :o) Jinak, Denis nepřijímá jen studenty, ale je taky možný stát se profesorem, nebo ředitelem koleje! :o) Já sama jsem profesorkou Černé magie a ředitelkou Horcionu, což je kolej zaměřená právě na tohle. :o) Budu mít svůj vlastní kabinet a vyučovat stačí 1 hodinu týdně.
Chtěla jsem vám dát kontakt no tuhle skvělou věcičku. A jelikož to Denis může rozjet teprv až tam budou nejméně čtyři studenti, byla bych strašně moc ráda, kdyby se někdo z vás zapojil. Všimla jsem si, že většinu z těch, kteří byli zaregistrovaní v Bradavicích u Charlote a Idy to bavilo. A tohle bude jistě taky skvělý! :o) Všechno info si přečtěte na stránkách Garcastelu (jméno školy) a určitě se hlaste! :o) Moc se na to těšim, bude to určitě sranda. Poznáte nový lidi a něco novýho se dozvíte... :o) Tak se přihlašte!!! :o)

Vánoce... :o)

23. prosince 2006 v 17:30 | Jackie |  Moje žvásty... :o)
Tak... Zejtra je Štědrej den a mě je naprosto jasný, že všichni si radši budete užívat zasloužený volno od školy se svojí rodinou a že na čtení přiblblějch článku od nějakýho magora nebudete mít čas... :o) Takže se s vámi zatím loučím! :o) Zejtra totiž taky nebudu mít čas tady s tim něco dělat, nezlobte se... Čeká mě spousta práce... Dneska jsem sice Z DONUCENÍ uklidila celej barák, ale maminka si na zejtra stejně ještě něco vymyslí! Navíc budeme strojit stromeček a obcházet babičky a hřbitovy... Achjo, vůbec se netěšim... Ale zas budou dávat pohádky, tak aspoň něco... :o) Už zase plácám a vy stejně nemáte čas to číst, takže končim... :o)
Mějte se krásně, užijte si Vánoce, ať už pro vás to slovo znamená cokoliv. Užijte si volno od školy, pořádně oslavte Silvestra a vraťte se mi co nejvíc v pořádku... :o) Já se s vámi na pár dnů loučím... :o) Takže, posílám pusu a dárek v podobě krásnýho obrázku... :o) Ahoj! :o)

Název 7. knihy Harryho Pottera

22. prosince 2006 v 18:52 | Jackie |  Soutěžky! :o)
Tak. Pro všechny, kteří čtete Harryho Pottera a chtěli byste vědět název poslední knihy, mám dobrou zprávu!!! :o) Na stránkách J. K. Rowlingový se objevila taková "hra" (nevim jak to napsat), která vám umožní si to přečíst!!! :o)
Řekla jsem si, že to pojmu tak trošku jako soutěž... :o) Nebudu vám sem psát ten název, chci, abyste si na to přišli sami, trošku se zamysleli a hlavně pobavili!!! :o) Mě teda to luštění strašně bavilo, bylo to fakt dobrý... Dělala sem to asi desetkrát... x))) Takže, napíšu vám kroky, který musíte udělat, aby vám to všechno vyšlo. Ale pozor, musíte to dělat přesně jak je to tady napsaný, jinak vám to nevyjde. Správnou odpověď i váš volnej překlad toho, co vám vyšlo (je to totiž v angličtině) byste mi mohli napsat do komentářů. :o) První, kdo tak učiní vyhraje diplom s osobou, kterou si sám určí! :o) No není to lákavý??? :o)))
Postup:
1) Najeďte na oficiální stránku J.K. Rowlingové
2) Na stole jsou různé předměty. Klikněte na gumu a počkejte, co vám tam naběhne.
3) Napravo od dveří je zrcadlo. Klikněte na nejzadnější dveře v něm. Ty se otevřou a vy uvidíte vánoční stromeček.
4) Klikněte na vrchní obdélník na dveřích (na těch největších, přímo uprostřed). Objeví se věnec.
5) Teď klikněte na horní část zrcadla. Objeví se tam řetězy. (věnce ani řetězů si nevšímejte)
6) Vedle dveří nalevo je pavučina. Klikněte na ni a ona zmizí.
7) Klikněte na druhou zvonkohru zprava, z ní se stane hůlka.
8) Tu hůlku chyťte (myší :o)) a táhněte. Změní se vám v klíč. Ten zasuňte do zámku.
9) Měly by se otevřít dveře. Uvnitř je stůl s balíčkem. Klikněte na stuhu u toho dárku a on se otevře.
10) Vevnitř balíčku je obálka. Klikněte na ni a objeví se vám hra "Šibenice".
11) Chvilku počkejte a pak na klávesnici zmáčkněte písmeno, které si myslíte, že je v názvu knížky. Když se strefíte, objeví se vám v textu, když ne, začne se vám kreslit oběšenec. Ale to nebudu vysvětlovat, snad to všichni znáte... :o)
Tak co? Povedlo se? Doufám, že jo!!! :o) Kdyby něco, pište mi to do komentářů!!! :o)

Chválím!!! :o)

22. prosince 2006 v 18:35 | Jackie |  Moje žvásty... :o)
Tak... :o) Vy, co máte blog jste si určitě tý změny všimli!!! :o) Prostě se změnil celej design Blogu.cz!! Je to krásný! Abych řekla pravdu, tamto bylo dost nudný!! Tadyto je mnohem lepčejší! :o) Je to takový živější a navíc fialový... Fialová byla dřív moje nejoblíbenější barva... :o) Mám i fialovej pokojíček, ale to je zas něco jinýho... :o)
No, každopádně moc a moc chválim tvůrce a iniciátory tohohle nápadu!!! :o) Je to fakt krása! :o) Změna je život... A tahle změna je fakt krásná! Nádhernej dárek pod stromeček! :o) Teď sem budu mnohem radši chodit... x)))) No, to je všechno... :o)

Drabble pro Nárinku! :o)

22. prosince 2006 v 12:29 | Jackie |  ...Drabbles :o)
Tak... :o) Omlouvám se těm, kteří mi téma psali dřív, ale já si nemohla pomoct... Hned jak jsem uviděla, co mám psát, napadlo mě to... :o) Takže jsem se do toho pustila hned... :o) Výsledek je snad uspokojivý... :o) Jen se mi nepodařilo dodržet limit 100 slov... Prostě to nešlo, bylo by to hrozný, věřte mi!! Takže to má 129 slov... Já vim, stydim se, jsem strašná... x))) Téma bylo Nejhorší vánoční dárek Freda Weasleyho. No neni to úžasný??? x))) Tak, tady to máš, dvojčátko moje!! :o)
***
"…musej někde bejt!!" vzteká se Fred Weasley. Hledá v mamčině skříni vánoční dárky. Najednou, dole pod vším harampádím, uvidí růžek balícího papíru.
Vytáhne jej ze skříně.
"No to je paráda! Je tady napsaný Fred!" dá se do rozbalování.
Opatrně ho otevře a vevnitř vidí něco bílého… Něco jako bílý hábit…Vytáhne ho z obalu a pořádně ho roztáhne.
"Do háje! Svěrací kazajka!" zakřičí a snaží se to nacpat zpátky. Nevšimne si malé červené obálky, která z ní právě vypadla.
Pomalu se vznese až do výše jeho očí a spustí: "Frede Weasleyi! Zase jsi hledal vánoční dárky!! Jestli tahle obálka už nebude u té svěrací kazajky, až to budu kontrolovat, slibuji ti, že tě do ní nastrkám a strávíš tam celé svátky! Zaručuji ti, že to bude tvůj nejhorší vánoční dárek!!"

Anketka! :o)

21. prosince 2006 v 22:16 | Jackie |  Ankety
Tak. Přidávám další anketu... Tentokrát, k vaší radosti, bude klikací!!! :o) Ale pořádně dlouhý odpovědi vás stejně neminou!! :o) Koukejte všechno pořádně vysvětlit!! :o) Tahle anketa mi přijde docela jednoduchá, ale odpovědět na ni neni nic lehkýho... Teda aspoň já vůbec nevim... Nemůžu se rozhodnout... No, vy snad budete lepší a povede se vám to! :o) Já si na to radši netroufám, mám je ráda všechny... :o))

Řetězááááák...

21. prosince 2006 v 22:16 | Jackie |  Ostatní
Tak... :o) Tady je další řetěz, kterej mi tentokrát odkázala Colorka... :o) Díky! :o)
Kam chodíte na netu?
Navštěvuju strašně moc stránek a hlavně blogů mejch "netovejch kámošů" :o) Bez nich by byl můj den šedivej, nabylo by co dělat... Proto jsem jim vděčná! :o)
Jaká je vaše nejoblíbenější stránka?
Ta, kde se Harry rozejde s Cho, teď nevim kolikátá to je... :o) Jinak na netu je to Seznam.cz, je to takovej rozcestník ke všem nahoře zmíněnejm blogům...
Máte mail?
Asi miliardu... Z doby, kdy jsem si je zakládala kvůli hlasováním, kde musíte zadat e-mail (třeba ne T-music, když jsem hlasovala pro kohokoliv, aby nevyhráli TH... :o)))) a stejně to nepomohlo... ).
Píšete si s někým? (Klidně i dopisy)
Pořád a strašně ráda! :o) Všemi možnými i nemožnými způsoby!! :o)
Máte vlastní comp?
Ne, máme ho všichni v naší rodině dohromady, ale ráda si ho přivlastňuju, viď, Šmudlo?? :o)))
5 blogů, které to mají udělat:
Jestli se tim myslí jako tenhle řetěz, jak Color správně připomenula, tak jsou to tito šťastlivci:
Verč@, Nárinka, Třeštiprdlo Corny, Laurittka a šárka... :o) Tak si to užijte, děvčata!! :o)

Další video.. Já vim, sem cvok... x))

20. prosince 2006 v 13:44 | Jackie |  Videjka :o)
Tak. To prostě nešlo sem nedát!!! :o) Na tohle sem narazila náhodou... Tohle je totiž nejoblíbenější písnička mýho bratrance... Když sem viděla to video, pochopila sem... x))) Je to fakt docela dobrý! :o) Nemůžu si pomoct, ale strašně mi připomínaj O-Zone... :o) Jako myslim ten hlavní těma grimasama!!! x))) Možná je to účel, ale rozhodně je to dobrý! :o) No, tak já přestanu kecat a podívejte se na to! Blink 182 - All The Small Things!!! (Možná znáte z Charlieho andílku - bylo to na konci jedničky! :o))

Drabble pro Laurittku! :o)

20. prosince 2006 v 13:43 | Jackie |  ...Drabbles :o)
Tak. Dokopala jsem se k napsání dalšího drabblu... :o) Je pro Laurittku, která mi zadala téma Jak Voldy o své vlasy přišel. :o) Musim vám říct, tohle mi fakt dalo DOST zabrat... x)) Výsledek je takovej nicózní, prostě je to šíleně trapný... x)))))) No, uvidíte sami!!! :o) Tak se do toho dejte, ale varuju předem! Je to šílená kravina, ale nic mě jinýho nenapadlo... :o))))))) Ale má to přesně 100 slov!!! :o) To jediný je na tom pozitivní... :o)))
***
"Červíčku! Okamžitě pojď do koupelny. Umyješ mi vlasy. Pán Zla nebude špinit své ruce prací, která je pro někoho mnohem méně významného!"
"Jistě, pane," odvětí Červíček. Tohle je příležitost pro něj!
"…no a prostě je to tak, pane. Moje srdce si nedá poručit. Hned jak jsem Vás poprvé uviděl, vzplanulo mi… Pane? Vy spíte?"
Červíček zatřese se svým Mistrem. Ten se vzbudí.
"Jak dlouho… Ležím tady dvě a půl hodiny! To's mi celou dobu drhnul vlasy?"
Vstane a podívá se do zrcadla.
"Červíčku! Tak dlouho jsi mi je drbal až všechny vypadaly!!! Co jsi dělal, že sis toho nevšiml? Crucio!!!!"

Dobrá zpráva z Ministerstva

19. prosince 2006 v 9:28 | Jackie
Hurá! Konečně jsem se dostala k tomu, abych už asi počtvrté napsala tenhle článek. Jestli se to tam tentokrát neobjeví, budu vraždit!!
***
Jsem moc ráda, že zrovna mě náleží, abych vám řekla dobrou zprávu. Vždyť co je v dobách utlačování kouzelnického společenství důležitější a příjemnější? V dobách, kdy se každý člověk bojí jít do práce, aby zrovna on nebyl ten, koho potká to strašné neštěstí. Vždyť co může být pro milujícího rodiče, manžela nebo jen přítele horší, než vrátit se domů a vidět nad svým domem zářit znamení zla? Obdivuji všechny, kdož by se nesesypali už u vchodových dveří s vědomím, co je tam vevnitř čeká? Proto doufám, že aspoň o kousek ulehčím vašim starostem, že se váš strach o pár desetin procent zmenší...
Včera v brzkých ranních hodinách bystrozorové Ministerstva objevili dva Smrtijedy a podařilo se jim je zadržet. Oba se v tuto dobu nejspíše vyslýchají před cestou do Azkabanu. Vincent Crabbe a Gregory Goyle, jejichž otcové jsou také známí přisluhovači Pána Zla, se ukrývali ve starém sídle rodičů Vy-víte-koho. V držení měli také mladou dívku, kterou mučili kletbou Cruciatus. Bystrozorové se domnívají, že chtěli zjistit nějaké informace, jelikož většina příbuzných dívky pracuje na Ministerstvu kouzel. Susan Bonesovou (jméno mučené dívky) se naštěstí podařilo zachránit. Nemocnice U Svatého Munga zatím zjišťuje rozsah poškození mysli mladého děvčete.
Na místě činu se také našly jisté stopy, které poukazují na přítomnost Pána Zla. Toto bylo zřejmě místo, kde se skrýval před světem. Pro kouzelnický svět bude jistě překvapení, že se schovával ve starém sídle svých rodičů, ve vile v Malém Visánku. Proč na to Ministerstvo kouzel nepřišlo dříve? Není to snad dosti logické? (Proč tomu tak bylo a kdo za to může se dozvíte na stranách 5 a 6.) Bystrozorové se domnívají, že by podle předmětů zde nalezených mohli najít současnou skrýš Pána Zla.
Doufám, že vám tento článek aspoň maličko ulehčil vaše trápení. Já sama bych Vás také tímto chtěla vést k opatrnosti. Nikdy nevíte, kde se může skrývat, co může chtít ani kdo všechno je loajální straně dobra. Ale naopak, až budete jemu nebo někomu ze Smrtijedů stát tváří v tvář, neutíkejte. Postavte se boji čelem! Bojujme za svět, který nám ukradl! Bojujme za svobodu, radost a štěstí - všechno, co ON nám bere. Bojujme za svět, který bude lepší s každým, kdo se postaví osudu. Protože problémům se MUSÍME stavět čelem. Začněme s tím, že se nebudeme bát vyslovit jeho jméno. Vždyť strach ze jména jenom podporuje strach z jeho nositele. A věřte, oslabí ho to. Až uvidí, že nejsme jen hromada bačkor, která stojí za vyhubení, zastaví se. Potom my budeme ve střehu, abychom ho zastavili nadobro. Vrátíme každému, co mu patří! A pomstíme smrt svých milovaných!!

Průšvih!!!!!

19. prosince 2006 v 8:53 | Jackie |  Ostatní
Tak. To jsem celá já. Hlava skopová. Proč na všechno musim vždycky zapomenout???? Abyste věděli, plánovala jsem velkou akci tady na blogu... Prostě takovou "netovou pařbu" z důvodu TISÍCÍHO KOMENTÁŘE NA MÝM BLOGU!!!! Ač to zní neuvěřitelně a já to pořád nemůžu rozdejchat, moji drahouškové mi tady nechali už přes tisíc komentářů!!!! A tim se dostávám k tomu průšvihu... Já to propásla!!!!! Prostě můj nedostatek času mi nedal prostor na spočítání všech komentů... Tudíž žádná pařba nebude... :o( Jen pro orientaci, pokud dobře počítám, celkem je těch komentů 1168!!!! Tak, to jsem ale pako, co? O tolik...
No, nemá cenu brečet nad rozlitým mlíkem! Já si počkám do těch dvou tisíc, pokud to se mnou vydržíte!!! :o))) A tomu, kdo napíše dvou tisící komentář napíšu povídku, kde bude v hlaví roli on nějaká jeho oblíbená postava... Bude si moct vybrat kdo a taky jestli chce romantiku, horor, humor, parodii nebo třeba drabble... :o) Berete??? Já se na to děsně těšim!!! :o) Takže, i když opožděně, bych chtěla poblahopřát mýmu blogu k tomu tisíci komentářů a vám poděkovat! :o) Za odměnu si může každej ukrojit kousek dortu... :o) (Je to opravdovej dort! Já tomu taky nechtěla věřit!!! :o)))))

BOŽE!!!!

18. prosince 2006 v 18:24 | Jackie |  Moje žvásty... :o)
Jsem totálně vytočená!!!! Jak vůl se tady mořim se článkem do Denního věštce. Když se mi to začalo docela líbit, chtěla jsem to uložit do rozepsanejch, abych si mohla dát chvíli pauzu. OK... Uloženo... Aspoň podle nich. Podle Blogu.cz. Jaké je ale moje překvapení, když se podívám do složky Rozepsané a ono to tam není? Pane Bože! Asi jsem něco zvorala, začla si Jackie rvát vlasy na hlavě a bušit pěstí do stěny (to dělám často).
Dobře, dám panu Adminovi ještě šanci a zkusím to znovu, ne? Vždyť to přece nic není... Určitě si pamatuju všechno, co jsem do toho původního napsala. Tentokrát to určitě fungovat bude... Dala jsem tam dokonce i fotky, aby to bylo lepší než to minulý, když už to píšu znova. Dala jsem si s tim práci, že to bylo o odstavec delší a psala jsem to o deset minut dýl... Tyjo, takhle propracovaná práce by si zasloužila bejz zveřejněna na ným blogu, nemyslíte? OMYL!!! Někdo tam nahoře mě nenávidí!!! Je mu úplně jedno, že těch 30 minut, kdy mám chvilku klidu, bratr mě neotravuje a mamka si taky dala pohov, strávim zběsilým mlácením do klávesnice, aby "moje děvčátka" měla radosta třeba sem někdo taky začal chodit... Je mu úplně jedno, kolik nervů mě tohle stojí... Vždyť budou Vánoce, každej má bejt v pohodě... JISTĚ!!!! Takhle chaoticky jsem se v životě necejtila!!! Nejen díky tomu, že mě naši nepustěj ani koupit vánoční dárky, k čemuž jsem se pořádně ještě ani nedostala. Bože, Simi, co ti dám???? No nevim... A JESTLI SI NĚKDO NAHOŘE SE MNOU NEPŘESTANE HRÁT A MRHAT MÝM DRAHOCENNÝM ČASEM, ASI NIC... Promiň!!!
Teď už nemám náladu psát znova ten článek. Nemám náladu na nic. Kromě toho, že bych se ráda sešla s tim, kdo má tohle na svědomí! NO TAK!!! POJĎ SEM, JESTLI SI TROUFÁŠ!!! ČEKÁM TADY NA TEBE!!! Bát se nemusíš! Nemohla bych ti ani dát pěstí, jelikož moje prsty jsou z toho věčnýho bušení do klávesnice V HÁJI!!!!!!! A jestli se tam tohle neobjeví, věř tomu, že si tě najdu!!!

Moje oblíbený! :o)

16. prosince 2006 v 14:22 | Jackie |  Videjka :o)
Tak. Přináším vám další ze svejch oblíbenejch... :o) Musim se přiznat, že tahle písnička je poměrně stará a já jí zbožňovala, když jsem byla malá... Teď si jí pustim, když na ni někde narazim a ráda si ji poslechnu. Opět neřeknu, kdo ji má na svědomí a ni jak se jmenuje. Napovím jen, že je to takovej starší pán, kterej mi ale stejně přijde plnej elánu. Takovej roztomiloučkej dědoušek... :o) Videoklip je dobrej, ale ne moc podle mýho gusta... Přece jen bych tam radši nějaký sexmany, než sexbomby... :o) No, to sem napověděla hodně, tak se na to podívejte! :o) Vzpomínáte si na to někdo? A líbí se vám to??? Pište!!! :o)

ODS - 5. kapitola :o)

15. prosince 2006 v 13:38 | Jackie |  ...Osudový dotek slzy
Tak. Dneska jsem na to měla trochu víc času. Nebyla jsem totiž ve škole, je mi dost blbě. Přesto jsem se ale zmohla na napsání tohohle... :o) Chtěla jsem to sem dát co nejdřív, takže to není zas tak dlouhý. Další kapču mám už rozpracovanou, tak se těšte... :o) No, co k tomu ještě říct... Vemte v úvahu, že je mi fakt blbě, takže to neni žádný veledílo... :o) Díky, dejte se do čtení! :o)
***
Kdosi řekl, že něco tak nepatrného jako mávnutí motýlích křídel může vyvolat tajfun, který zasáhne celý svět.
- Teorie chaosu

***
Barvy. Jindy tak příjemná věc, která rozjasňovala celý svět. Tvořila ho veselejším, živějším a daleko příjemnějším. Teď jí však připadaly jako mříže, které se kolem ní obtáčely, vytlačovaly jí z plic kyslík a měly na svědomí i slzy, které jedna za druhou pomalu sjížděly po křivkách její tváře. Rozplývala se v těch barvách. Najednou se cítila jejich součástí. Bezvýznamná šmouha mezi všemi ostatními se točila stále dokola a doufala, že konec bude brzo. Taky byl.
"Hermiono?"

To ten hlas ji probudil ze snu o barevné svírací kazajce. Byl to on. Znovu tady seděl, naproti ní a pozorně ji sledoval svýma pomněnkovýma očima. Nevydržela už ani minutu. Začala znovu plakat, ale tentokrát štěstím. Ron, který očividně nic nechápal se tvářil dost vyděšeně. Chystal se zvednout a odejít. Slzy byla dost důrazná odpověď na jeho otázku. Ale Hermiona nehodlala znovu udělat stejnou chybu. Tak dlouho se trápila tím, že to měla udělat už minule. Zbytečně sama sebe ničila. Vždyť to stejně k ničemu nevedlo.
Chytila ho za lem hábitu a strhla zpátky na zem. Teď nebo nikdy. Vzala jeho tvář do dlaní a jemně se dotkla svými rty těch jeho. Bylo až neuvěřitelné, co dokázal ten motýlí polibek udělat. Jejich těly projela vlna elektrického proudu, která donutila oba k větší aktivitě.
Ron ji k sobě přitisknul, jako by ji už nikdy nehodlal pustit. Svou dlaní zajel do jejích krásných heřmánkem vonících vlasů a spojil jejich rty v tentokrát už mnohem intenzivnějším polibku. Jeden druhého se nemohl nabažit. Byla to tak úžasná věc, jakou si do té doby nedokázali ani představit. Nikdo netuší, jak nádherný může být polibek z pravé lásky. Líbali se dlouho, jako by chtěli nahradit všechny ty ztracené roky, kdy vedle sebe jen existovali. Vášeň, ale i jemnost, jakou si navzájem předávali, jako by rozvířila hladinu jezera a rozlétala se do celého světa. Dávala mu naději, že může být lepší.
***
O mnoho hodin později, kdy se dokázali od sebe oddělit ležela Hermiona ve svém starém pokoji. Přemýšlela o všem a doufala, že tentokrát to už bude správně. Jen nesmí dopustit, aby se jeden z nich dostal na scestí. Musí je oba chránit. Nemají ani tušení, co by se stalo, kdyby nebyla dost ostražitá, kdyby nechala věci běžet jako minule.
Slyšela kolem sebe oddechovat své spolužačky. Vědomí, že všichni, které má ráda jsou naživu, jí dávalo sílu, aby se do toho všeho pustila znova. Jen doufala, že se do toho znovu nezamotá. Ale přece nebyla nejchytřejší student z ročníku jen tak pro nic za nic. Jestli má někdo vymyslet jak všechny zachránit, může to být jedině ona.
Pohladila po hlavě svého mazlíčka Křivonožku, který spokojeně vrněl vedle ní na polštáři. Ten otevřel oči a podíval se na ní vědoucím pohledem. To zvíře ji vždycky fascinovalo. Vypadalo, že všechno ví. Někdy měla pocit, že jí dokonce rozumí, když něco říká. Také to byl v tuhle chvíli jediný, komu se mohla svěřit. Vypovídat se prostě musela a u něj měla aspoň jistotu, že jí nebude považovat za blázna a že to nikde nepoví. Znova ho pohladila, přitulila se k němu a pomalu se ponořila do světa snů, plného barev, lásky a naděje.
***
"Ahoj," zašeptal nervózně Ron a nejistě přešlápl z jedné nohy na druhou. Přece jen to na něj bylo včera moc. Nevyznal se v Hermioně. Chovala se tak zvláštně. Pořád myslel na to, proč brečela. Nevěděl, co si má myslet. Navíc nevěřil, že zrovna jeho by mohlo potkat takové štěstí, že by s ním mohla mít tak úžasná holka něco společného.
Zato Hermiona věděla přesně, co má a co nemá. Těch pár měsíců, které získala vracením se skrz myslánku jí sice ohromě moc vzalo, ale také něco dalo. Věděla, že má užívat života dokud to jde a neztrácet čas nejistotou. Byl až moc cenný, než aby ho promrhala. Proto nečekala ani minutu, sotva odpověděla na pozdrav, zářivě se usmála a vrhla se Ronovi kolem krku. Vtiskla mu krátký polibek, ale dost vášnivý, aby věděl, že si nemá dělat starosti. Když se od něj odtáhla, viděla, jak mu oči září štěstím.
"Wow!" začalo se rozléhat celou Společenskou místností. Všichni zírali na dva ještě nedávno se nesnášející a hádající človíčky, kteří právě spolu vypadali tak šťastně.
"Teda, to bych nečekal," zahřměl Dean Thomas a běžel oběma potřást rukou. Všichni ho následovali, až byl Ron rudý jak rajče.
Náhle si Hermiona vzpomněla na svůj plán. Včera si dost dobře rozmyslela, jak by všechno mělo jít, aby to dobře dopadlo. Rozhlédla se okolo sebe, ale osobu s rozčepýřenými černými vlasy a s brýlemi na očích nikde neviděla. Zato si až moc dobře všimla jedné hlavy se zrzavými vlasy, která se právě v rohu muchlovala s někým, jí až moc známým člověkem.
"Ginny! Neville!" zašeptala. Všichni se otočili směrem, kterým upírala svůj pohled. Doteď líbající se pár se od sebe odtrhl a nervózně se okolo sebe rozhlíželi.
"Teda, dneska se nám to tady nějak páruje," začal se Dean znovu smát. "A co my, drahoušku, neroztočíme to taky?" lišácky mrknul na Parvati, která stála poblíž.
"Nech si zajít chuť!" otočila se na podpatku a odkráčela. Nato se začali všichni smát a poplácávali Deana po zádech. Už si nikdo nevšímal dvou nových párů, kteří k sobě pomalu došli.
"No konečně!" usmála se Ginny a vrhla se Hermioně kolem krku. "Už jsem si myslela, že se k tomu nikdy neodhodláš, ty trdlo!" věnovala úsměv svému o rok staršímu bratrovi.
"Koukám, že vy taky neztrácíte čas," nuceně se usmála Hermiona. Ten nečekaný obrat jí naprosto změnil všechny vyhlídky. To, že se Ginny dá dohromady s Nevillem nebylo v plánu! Měla ji dohodit Harrymu, aby nebyl tak sám a nestalo se něco špatného. Aby netrávil čas sám a nemusel přemýšlet o svém životě a nakonec se nepřidal k Pánovi Zla. Prostě to mělo být jinak.
Teď nezbývá, než abych na oba dávala pozor sama. Musím věnovat stejnou pozornost Ronovi i Harrymu. Je mi jasné, že se to Ronovi nebude líbit, zvlášť po tom výstupu, co mi udělal při minulém pokusu… Ale já nedopustím, aby všichni zemřeli znova a mojí vinou! Už nikdy!

Denní věštec!!! :o)

14. prosince 2006 v 18:17 | Jackie
Tak, lidičky... :o) Asi si řikáte, že se jen vymlouvám, že mám málo času, když zakládám pořád nový rubriky, co??? :o) Ale já si nevymejšlim!!! :o) Já chchi prostě volnej čas věnovat tomu, co mě baví a poslední dobou se mi docela daří dávat sem aspoň článek denně... :o) Vim, že to neni moc, zvlášť když mi přijde, že vás sem chodí čim dál tim míň, ale já jsem docela spokojená... :o)
K nový rubrice... :o) Já totiž strašně ráda čtu dědovy noviny a tak jsem se rozhodla sem taky nějaký dát... No a napadl mě Denní věštec... :o) Chtěla jsem něco originálního, veselýho a SVÝHO, ale všechny moje nápady byly tak trapný, že bych se radši zahrabala... :o) Prostě a jednoduše, než abyste si klepali na čelo, tak jsem sem dala tohle. :o)
Chtěla bych vás na něco upozornit... :o) Asi ste si všimli (pokud jste někdy byly v rubrice "Co mě se*e"), že když mě něco naštve, strašně ráda to kritizuju a jsem v tom zápalu schopná napsat něco, co by se dalo považovat až za protest... :o) No, takže se nedivte, že moje články právě v týhle rubrice, respektive "v mých novinách" budou hlavně o tom, co se mi nelíbí. Samozřejmě to bude všechno z oblastí Harryho Pottera. Taky tam plánuju pár drbů... :o) Klidně mi pak můžete přezdívat Rita "Jackie" Holoubková, když se to chytí... :o) Chtěla bych vědět vaše názory na věc, jak se na to koukáte a jestli je to podle vás dobrej nápad. Samozřejmě přijmu jakýkoliv váž nápad na článek a nebo na jméno novin!! :o) Fakt, strašně by mě to potěšilo!!! :o) Tak dík a těšim se na vaše komenty! :o)

Anketa! :o)

14. prosince 2006 v 17:56 | Jackie |  Ankety
Tak. Rozhodla jsem se sem dát novou anketku. Je docela prostá, ale vaše odpovědi na ni budou patřičně dlouhé, jasan??? :o) Zase nebudete hlasovat tak, že budete klikat na jednotlivý políčka. Přijde mi to takový divný, prostě byste ke všemu měli vyjádřit svůj názor, pořádně se rozepsat a rozhodně nešetřit slovy! :o) Tahle otázka na vás bude taková delší, ale jen abyste si to správně vyložili...
Jste přesně takoví, jací jste teď, stejný věk a jste mudlové. O kouzelném světě Harryho Pottera čtete jen v knížkách. Náhle vám ale přijde záhadný balíček... Jakýsi Albus Brumbál, který je vám samozřejmě znám, ale nemáte ani tušení, že skutečně existuje, vám píše omluvu, že vás nevzali do Bradavic (z nějakého velmi složitého, jemu přesně odpovídajícího důvodu), ale že máte kouzelné schopnosti. Také vám posílá hůlku, kterou speciálně pro vás vybral pan Olivander. S roztřesenýma rukama ji vezmete do ruky a zkusíte první kouzlo, na které si z knížek vzpomenete: "Lumos!". A ona se opravdu rozsvítí!!! On měl pravdu! Vy umíte čarovat!!! Jste čaroděj!!! A konečně se dostávám k té otázce... :o) Co by bylo první, co byste udělali, kam byste šli a jak byste se cítili??? :o)
Trošku složitější, ale vy to určitě pochopíte... :o) Těšim se na vaše odpovědi a jsem na ně moooc zvědavá!!! :o) Tak se dejte do psaní! :o)

Slash se Sevíkem...

13. prosince 2006 v 21:47 | Jackie |  Odkázky
Tak. Přidávám další věc do fanklubu. Je to jeden takovej odkázek, kde je spoustapovídek o Severusovi. Musím ale upozornit, že jde o slash. Celá stránka se jmenuje Fantasmagorium a dělí se na několik částí. Pokud chcete něco se Sevíkem, jděte na erb vpravo nahoře (až tam budete, pochopíte :o)), který se nazývá Hříchy SS (Severuse Snapa). Nevim, jak komu se to tam bude líbit. Já jsem tam našla mezi tím obrovským množstvím povídek pár opravdu dobrejch...
Musim vás ale upozornit, že tam jsou některý povídky (vlastně jich je dost), který jsou trochu erotičtějšího rázu. Abych pravdu řekla, někdy je až směšný, koho všechno tam k Severusovi připojili... :o))) No, je tam každopádně dost krásnejch romantickejch povídek ať už s koncem tragickým nebo šťastným... :o) Slibuju, že když se tim prokoušete a narazíte na něco fakt dobrýho, budete pravidelní návštěvníci... :o) Já když nemám co dělat a na psaní nemám dost nápadů nebo energie si tam zalezu a čtu. Ani náhodou jsem ještě nepřelouskala všechno, co tam maj. :o)
Chci upozornit, že ani náhodou vás nechci kazit, takže se držte věkovejch hranic, který tam jsou vymezený!!! :o) Ale co já vám můžu kázat? Taky bych chtěla poprosit, abyste si nemysleli něco špatnýho o mě, kvůli tomu, že sem dávám odkaz na slash. Mě se některej fakt líbí, ale nesmí bejt hrubej, nechutnej nebo prostě hnusnej. V některejch případech, když je to dobře napsaný, to může bejt ještě romantičtější, než normální hetero... Teda aspoň podle mě... :o) No, chtěla jsem přidat něco do fanklubu, tak se nezlobte a příjemný počteníčko... :o)))

Drabble pro Šárku :o)

12. prosince 2006 v 20:13 | Jackie |  ...Drabbles :o)
Tak. Dala jsem si pauzu v psaní ODSky a napsala konečně nějakej ten drabble... :o) Je to na téma, co mi zadala Šárka a to je První den v Bradavicích. :o) Bohužel se mi nepodařilo nacpat to do těch 100 slov, takže promiňte!!! Zkracovala jsem to tak, že to možná nebude moc srozumitelný... :o) Má to 111 slov, což je taky hezký číslo, ne? :o) Tak ať se to líbí... :o) Tady to máte! :o)
" ...nechal jsem svoje věci ležet. Radši jsem se snažil naskočit do vlaku. Povedlo se, ale roztrhl jsem si nohavici.
Nenašel jsem volné kupé, takže jsem seděl na chodbičce. Všichni se mi smáli.
Před vlakem na nás čekal jakýsi muž, který nás dovedl k loďkám. K nikomu jsem se nevešel, tak jsem jel sám. Poslední.
Všichni byli vevnitř, ale já seděl v loďce. Chtěl jsem rychle za nimi, ale spadl jsem do vody. Něco mě chytlo a hodilo vzduchem k ostatním. Spadl jsem na zadek a v tu chvíli to tam nenáviděl.
Proto jsem se zařekl, že já, Argus Filch, už nikdy nebudu čarovat. Může za to můj první den v Bradavicích."