Září 2006

Brusle! Neskutečná jízda! :o)

26. září 2006 v 18:27 | zuzáček |  Odkázky
Tak. Vidim to tak, že dneska to tady bude hlavně o kravinách. Prostě sem dám, co mě na internetu zaujme. Budou to asi jen videa... Protože tam lidi dělaj ty nejlepší a nejšílenější kousky. Tady jsem třeba objevila jednu osmnáctiletou holčinu, která jezdí na bruslích freestyle slalom. Je to něco neskutečnýho, co ona s nohama dokáže. Vypadá to, že ani nemá kosti... Prostě si tam s těma nohama máchá... :o) Ne, plácám... Tak na to koukněte. Pokud rádi jezdíte na bruslích, tak vás to určitě zaujme! :o)

Tohle umět... Úžasný! :o)

26. září 2006 v 18:15 | zuzáček |  Odkázky
Dneska se mi nějak nechce nic dělat, tak si jenom tak brouzdám po internetu. Vždycky narazim na něco zajímavýho! Dneska mě šíleně zaujalo tohle. Já vim, že sou to jenom triky, že to v reálu neni možný, ale tohle mě vždycky znova okouzlí... :o) Tak se na to podívejte! V jednu chvíli je tam dokonce vidět, jak se jí to změní samo od sebe... Je to fakt docela síla! :o)

Here Without You - 3 Dors Down

26. září 2006 v 17:41 | zuzáček |  Odkázky
Tak. Poslední dobou na to tady nemám moc času, tak se na mě prosím nezlobte... :o) Škola, no... :o) Ale tohle sem sem chtěla dát. Je to skvělá písnička. Je teda pomalá, ale fakt hezká. Já sama na ni narazila náhodou... Tak tady je ten videoklípek a tady je textík. Tak se dejte do poslouchání! :o) Jo ten videoklip neni nic moc... Bohužel. Takováhle písnička by si to ale rozhodně zasloužila! :o) Sem zvědavá na váš názor, tak šup do toho! :o)

Sexy párty

23. září 2006 v 13:52 | zuzáček
Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil.
Takže tady je část jeho dotazníku:
NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA
Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku.
Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat.
Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky.
Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex).
Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika.
Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu."

Prcičková komedie o věčném studentovi, králi mejdanů a zaujatém pozorovateli ženských poprsí, o flákači, kterej má tak nabitej program, že nemá čas na školu. Je to Van Wilder, v podání Ryana Reynoldse. Je skutečným a neopakovatelným párty kingem, jeho svět je nekonečnej mejdan, je to frajer, kterej zařídí úplně všechno, v rekordním čase namixuje drink a potvrdí, že na tom sexu opravu něco je. Hlavně je třeba o něm jenom nekecat.

V dalších rolích uvidíme Tarau Reid (hrála v Prcičkách - přítelkyně Kevina), Tim Mathesona a mého velkého oblíbence Kala Penna (Zahulíme, uvidíme).
Já tenhle film strašně mooooc doporučuju! Je to famózní podívaná a hlavně se u toho šíleně pobavíte! Je tam všechno, co má správnej film mít. Humor, romantika, dramatičnost, zápletka, napětí a hlavně krásnej chlap Ryan Reynolds (miláček :-*) :o)

Ryan Reynolds

23. září 2006 v 13:52 | zuzáček |  Kluci k nakousnutí
Celé jméno: Ryan Rodney Reynolds
Datum narození: 23.10.1976
Místo narození: Vancouver, British Columbia, Kanada
Znamení: Váhy
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé
Výška: 189cm
O Ryanovi, ačkoliv je to už poměrně známý herec, se mi nepodařilo najít moc informací. Tak aspoň něco... Jen takovej základ...
Má matku Tammy (prodavačka) a otce Jima (obchodník). Momentálně žije v Los Angeles, ale vyrůstal spolu se svými třemi bratry a dvěma psy v kanadském Vencouveru. Od raného věku se zajímal o herectví, ale ke slávě mu pomohla až role v Sexy párty (bylo mu už 26 let), díky které se proslavil v Hollywoodu.
Ryan má náušnice v obouch uších. Nejraději má snowboard, potápění, plavání a rybaření. Je zasnoubený se zpěvačkou Alanis Morissette.
Z jeho dalších rolí, můžu jmenovat celkem úspěšné filmy jako například 3:15 zemřeš, Blade: Trinity, hrál také malou roličku ve filmu Zahulíme, uvidíme, nebo v komedii Hele kámo, kdo tu vaří?
Já Ryana zbožňuju, vážně skvělej herec. :o)

Bartovy tresty

23. září 2006 v 13:51 | zuzáček
Každej z vás si všimnul, že na začátku seriálu vždycky píše Bart na tabuli něco za trest. Tady je malej seznam pár věcí, který Bart proved... :o)
1. Bláto není jedno ze 4 potravinových skupin
2. Červený nos neznamená vždy opilost
3. Chlapecké WC není vodní park
4. Nejsem zlý plivací stroj
5. Nejsem zubař
7. Káva není pro děti
8. Křečci neumí létat
9. Muj zadek si nezaslouží vlastní webovou stránku
10. Nebudu prodávat letenky na Floridu
11. Nubudu prodávat zázračné léky
12. Nejsem 32 letá žena
13. Nemůžu odpouštět vlastní hříchy
14. Nikdo není zaujatý mými spodkami
15. Nikdy nevyhraji Emmy
16. Orgánové transplantace raději nechám profesorům
17. Pěna na holení není sprej do nosu
18. Požární cvičení nevyžaduje nutně oheň
19. Slib oddanosti nekončí v pekle
20. Spoďáry se mají nosit vespod
21. Tento trest není nudný, ani bezvýznamný
22. To jsem neměl dělat
25. Učitel není malomocný
26. Uvolněné zuby nepotřebují mojí pomoc
27. Už nikdy nebudu brečet na veřejnosti
28. Už nikdy nebudu do třídy vodit ovce
29. Už nikdy nebudu házet ředitelovou parukou
30. Už nikdy nebudu hrát záchvaty
31. Už nikdy nebudu ječet "ona je mrtvá" během čtení prezence
32. Už nikdy nebudu jezdit v ředitelově autě
33. Už nikdy nebudu jíst věci pro peníze
34. Už nikdy nebudu kvičet křídou
35. Už nikdy nebudu plivat z autobusu
36. Už nikdy nebudu plýtvat křídou
37. Už nikdy nebudu po chodbách jezdit na skateboardu
38. Už nikdy nebudu pomlouvat New Orleans
39. Už nikdy nebudu poslochat naší učitelku
40. Už nikdy nebudu použ. zkr.
41. Už nikdy nebudu prdět podpáždím
42. Už nikdy nebudu při vyučování volat: "Pomoc, hoří!"
43. Už nikdy nebudu rozprodávat školní majetek
44. Už nikdy nebudu řídit má vlastní protipožární cvičení
46. Už nikdy nebudu tykat panu řediteli
47. Už nikdy nebudu učit své kamarády létat
48. Už nikdy nebudu udávat pro mafii
49. Už nikdy nebudu zahrabávat spolužáka do země
50. Už nikdy nepodpálím ředitela Skinnera
51. Už nikdy neprospím mé vzdělání
52. Už nikdy neuteču od neukončené prá...
55. Už nikdy si nebudu hrát s nervovým plynem
56. Už nikdy si nebudu xeroxovat zadek
57. Už nikdy si nevezmu Viagru
58. Už si nikdy od nikoho nebudu půjčovat peníze
59. Venku žádná pravda není!
60. Všichni se smějí mně, ne se mnou
61. Burani jsou taky lidi
62. Být Bartem není na prd
63. Bartovy peníze nejsou žákonným platidlem
64. Už nikdy nebudu prodávat pozemky na Floridě
65. Výbušniny a škola se neslučují
69. Uprdnutí není odpověď
70. Už nikdy neukradnu slepeckého psa
71. Nikoho nezajímá, jaká je definice slova "je"
72. Nejsem vyučeným kadeřníkem
Dobrý, ne? :o) To mě vždycky zaručeně pobaví! :o)

Simpsonovi

8. září 2006 v 22:55 | zuzáček
Každej z vás určitě zná seriál Simpsonovi. Já sama jsem si ho zamilovala. Ale jak to všechno vlastně vzniklo?
Rodištěm Simpsonů se stala Tracey Ullman Show. Fungovala od roku 1987 do 1990 jako půlhodinový pořad na TV FOX. Lidé v ní, které si tam zvala Tracey Ullman představovali lidem to nejlepší z hudební a komediální scény. Simpsonovi byli inspirováni kreslenými příběhy komixu "Life is hell" ("Život je peklo"), které vymýšlel a kreslil pozdější tvůrce Simpsonů - Matt Groening. Později se mu ozval potdější výkonný producent seriálu James L. Brooks - nabídl mu pozvání do Tracey Ullman Show.
Matt chtěl nejdřív produkovat seriál "Life is hell", ale měl problémy s charaktery, které v něm měli účinkovat. Proto se (bohudík) vrhl na Simpsonovi. Vytvořil takovou normální rodinku, kterou pojmenoval po té své. Jeho otec se jmenuje Homer, matka Marge a jeho dvě mladší sestry Líza a Maggie. Jméno Bart pochází ze slova "brat" (spratek). Během pár dílů se Simpsonovi měnili k lepšímu. Po krátkých skečích Simpsonů se televize FOX rozhodla Simpsony vlastnit. Věděli, že je to riskantní úkol, a tak se rozhodli vyrobit pilotní díl s názvem The Simpsons Christmas special (Vánoce u Simpsonových), který byl v TV vysílám 17. prosince 1989 (páni, netušila sem, že je seriál tak starej...). Měl obrovský úspěch a FOX se rozhodl ve výrobě pokračovat. 14. ledna 1990 se v TV objevil první díl nazvaný "Bart the Genius" (na ČT vysílán jako Bartův test). Nyní se Simpsonovi stali nejdéle vysílaným seriálem všech dob. :o)
Simpsonovi jsou jeden z nejlepších seriálů, jaký kdy dávali. Já se u toho vždycky strašně natlemim! Maj skvělý hlody, hlavně Homer... :o)

Marpo - úžasnej raper

4. září 2006 v 16:58 | zuzáček |  Kluci k nakousnutí
Marpo je český raper známý také pod přezdívkou Král metafor. Vlastním jménem se jmenuje Otakar Petřina, ja to syn rockového kytaristy Oty Petřiny a managerky rockových skupin Hany Petřinové. Je mu dvacet jedna let a bydlí kousek od Prahy. Už patnáct let hraje na bicí a přibližně osm let se věnuje hip-hopu a muay-thai (bojové umění). Kolem pěti let se už věnuje hip-hopu aktivně.
Marpa buď lidi milují nebo nenávidí. Vystoupil v naší republice se stylem, který zde není moc obvyklý a to battle rapem. Battle rap je v USA velmi oblíbený styl. Jde o to v textech shodit protivníka a sebe popsat v co nejlepších a nejoriginálnějších rýmech, přirovnáních a metaforách jako největšího borce. Taky díky tomu si spousta lidí myslí, že je Marpo namyšlený, ale vůbec to tak není. Ve skutečnosti i battle rapeři mohou být mimo rapové souboje dobří kamarádi.
Do podvědomí posluchačů se Marpo dostal díky malému tracku, ve kterém slovně napadl jednoho člena uskupení Supercroo Huga Toxxxe. Ten mu odpověděl nahrávkou jménem Numero uno. Říkáte si, k čemu vůbec takové battle rapy vůbec dobré? Rapeři si tím navzájem připomínají, že tady jsou a upozorňují druhého, ať si dává pozor. Pilují rýmy a metafory. A taky tím baví fanoušky i sebe. Většinou se to nedá brát úplně vážně. A nejlepší je, že v soubojích nejsou vítězové a poražení. Na jeden track je odpověď a zase a zase... :o)
První album, které vydal se jmenuje Původ umění. Na něm si chtěl podle vlastních slov dokázat, jestli to dokáže. Marpo také v jednom rozhovoru řekl, že dnes už by tam některé skladby nedal a jiné zase přidal. Důležité ovšem je, že jej vůbec vydal a tím nám ukázal, že na to má. Druhé album jménem Marpokalypsa vyšlo v červnu 2006 a je o hodně pokročilejší a vyspělejší. Pro poslechnutí ukázek stačí najet na Marpovy oficiální stránky. Mě osobně se z jeho prvního alba strašně líbí pár písniček. Videoklipy má zatim jen na dvě, ale chystá videoklip na song 6 metrů hluboko. Tady jsou videoklipy na tracky Jděte mi z cesty a Jsem. Zrovna tadyty dvě písničky úplně miluju. Jinak se mi ještě strašně líbí ta, co nazpíval s Gipsym, jmenuje se Mrdám tě. Ale radim vám ji poslouchat když jste doma sami, protože rodiče by to mohlo kapku rozčílit... :o)
Marpo je velkým a vášnivým fanouškem Sparty Praha. V červnu 2006 se mu kromě vydání nové desky podařilo ještě vyhrát Rap fight se dvěma dalšími veličinami československé hip-hopové scény a to Petrem Zverinou (ne ten z VyVolených) a Tafrobem.
Taky jsem se rozhodla, že jsem dám kousky rozhovoru s Marpem... Ale jenom to trochu záživnější a zajímavější... :o)
Kde jsi přišel ke svému nicku "Marpo"?
To je nick starej už poměrně dlouho. Když jsem začínal rapovat, tak sem vymejšlel různý hovadiny typu Killa a já nevim co a kámoš se mě zeptal, jaká byla první kniha, kterou jsem četl a já mu řekl, že Marco Polo. Z toho vzniklo MARco POlo.
Kolik máš v současnosti tetování a co znamenají?
Mám jich 5. Přes ledviny, lopatku, záda, komplet pravou paži a levý předloktí. Vysvětlovat, co který znamená, by bylo na dlouho. Jediný co vím, že už sakra musím na další…
Kde bereš inspiraci k songům? Konkrétně třeba "Ptáš se proč?" nebo "Šest metrů hluboko"?
No třeba u "6 Metrů Hluboko" to je takový, že vidím přítelkyně některejch lidí, holky na ulici, takový ty pipiny, co je v životě zajímá jenom jak vypadaj, jak se oblíknout do co nejdražších hadrů a jak ojebat svýho přitele a zároveň to dělat ještě s dalšíma dvěma. Naštěstí mě tohle nikdy nepotkalo, ale je to takovej vymyšlenej příběh, že třeba ne u všech chlapů to tý holce může projít.
A u "Ptáš se proč", znám okolo sebe spoustu lidí, který postihla rakovina, chtěl jsem o tom něco udělat.

Slyšel jsem nějaké zmínky o tom, že jsi rapoval i španělsky, je to pravda?
No to jsou opravdu jen zmínky, zkoušel jsem to v jednom traku, protože dřív jsem plně rapoval anglicky, tak jsem chtěl udělat věc, která bude česky, anglicky a španělsky. Teď se budu učit thajsky, tak z toho třeba něco bude.
Tak to je zatim všechno. Ale protože mám Marpa dost ráda, tak jakmile se objeví nějaká novinka, tak ji tady hnedka máte!! :o) Ještě pár fotek...
A nakonec, zdroj, za kterýho jsem tohle okopírovala a kapku předělala najdete tady. Jsem ráda, že mě na to Leia upozornila, zapomněla jsem na to a cejtim se trapně... Bylo to ode mě nefér... :o) Takže děkuju, Leio, už se to nestane... :o)

David Boreanaz

3. září 2006 v 16:38 | zuzáček |  Kluci k nakousnutí
Datum narození: 16.5.1969
Místo narození: Buffalo, New York, USA
Znamení: Býk
Vlasy: Hnědé
Oči: Hnědé
David se v mládí chtěl stát fotbalistou. Zranění nohy mu v tom (bohudík :o)) zabránilo. Vystudoval herectví a filmovou tvorbu na Ithaca College. Poté se přestěhoval hledat štěstí v Los Angeles. Ale nedařilo se mu, proto musel projít spoustou různých prací jako obsluhou parkoviště, malíře nebo dodávky jídla do domu. Někdy byl kvůli chudobě nucen spát na gauči v jedné místnosti se spoustou dalších lidí.
Jednou ho potkalo štěstí, když si ho na procházce se psem všimnul lovec talentů a pozval Davida na roli Angela v seriálu Buffy: Přemožitelka upírů. Díky této roli se David stal slavným po celém světě. Následně natáčel svůj vlastní seriál Angel a vrhnul se i na filmy. Hrál v několika docela úspěšných snímcích. Co chystá dalšího je však překvapení. :o)
David je podruhé šťastně ženatý, má tříletého syna Jaydena. Ve volném čase rád hraje golf nebo se prochází po hřbitově.
Mě si tenhle herec absolutně získal jako Angel v Buffy. Je krásnej! :o)

Shannen Doherty

3. září 2006 v 15:51 | zuzáček |  Oblíbený lidičky
Datum narození: 12.4.1971
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Beran
Shannenini rodiče byli bankovní úředník a majitelka salonu krásy. V sedmi letech se s rodinou přestěhovala do L.A., kde se utvrdila, že chce být herečkou. Svůj debut před kamerou si odbyla v deseti letech v seriálu Otec Murphy. O rok později začala kromě natáčení také studovat herectví. Zahrála si pár méně významných rolí, než se objevila v roli Brendy v seriálu Beverly Hills 90210, která z ní udělala hvězdu. Nenadálou slávu ale později neunesla a před světem a novináři se začala obrňovat alkoholem. Kvůli tomu musela v roce 1994 z Beverly Hills odejít po neshodách s producenty. Další obrovská příležitost přišla v roce 1998 v Čarodějkách. I odtud musela po třech letech odejít. Přesto do její kapsy podle smlouvy dále plynne několik procent ze zisků seriálu.
Nyní rozjela svoji vlastní reality show "Scare Tactics", kde pomáhá lidem s rozchody. Její pořad je velmi oblíbený. Shannen má za sebou čtyřikrát zrušené zásnuby, rozvod a se svým současným manželem Richardem Solomonem nežije. Rozešla se s ním poté, co se na veřejnost dostaly nahrávky jeho pornohrátek s dědičkou hotelového impéria Paris Hilton. Z jízdu v opilosti si odseděla deset dní ve vězení, dostala tříletou podmínku a pokutu patnáct set dolarů.

Rose McGowan

3. září 2006 v 15:29 | zuzáček |  Oblíbený lidičky
Datum narození: 5.9.1975
Místo narození: Florencie, Itálie
Znamení: Panna
Rose se narodila francouzské matce a irskému otci jako druhá nejstarší ze šesti dětí. Vyrůstala v italské pobožné komunitě. Už to svědčí o tom, že její dětství nebylo lehké. Strávila ho totiž cestováním po Evropě a v deseti letech musela čelit rozvodu rodičů. Poté ji svěřili do péče babičky, za kterou odešla do Washingtonu.
V patnácti se rozešla s rodiči i po právní stránce. Začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými pracemi, předtím, než odjela do Los Angeles, žila krátkou dobu na ulici. V L.A. začala navštěvovat uměleckou školu. Právě tam ji objevil režisér Gregg Araki.Araki byl zaměstnán výběrem herců do rolí filmu "The Doom Generation" a dal Rose roli Amy Blue. Film byl dokončen 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry.
Ještě předtím si zahrála nevýznamnou roli Nory ve filmu "Encino Man" (1992).Následovalo pár málo významných rolí, až v roce 1996 dostala roli v thrilleru "Scream" (nám známý jako Vřískot, který se stal trhákem a Rose se stala slavnou a oblíbenou. Poté si zahrála v pár dalších filmech (nechtějí se mi vypisovat, ale ve dvou hrála s Benem Affleckem!) a nakonec dostala roli Paige v námi moc dobře známém seriálu Čarodějky, ve kterém hraje od 4. série. :o)

Holly Marie Combs

3. září 2006 v 14:54 | zuzáček |  Oblíbený lidičky
Datum narození: 3.12.1973
Místo narození: San Diego, Californie, USA
Znamení: Střelec
Výška: 1,55 m
Když Hollyina matka Laurelai Combs (později si budovala kariéru jako zpěvačka a herečka) otěhotněla, bylo jí teprve čtrnáct let. Hollyini rodiče se sice vzali, ale rozvedly se už po dvou letech. Navzdory tomu se o ni matka dobře starala. Možná už proto, jaké měla Laurelai zkušenosti, zůstala Holly jedináčkem.
Ve věku osmi let se s matkou přestěhovali do New Yorku, kde se Holly začala ve škole učit herectví.Svou kariéru začala v deseti letech vystupováním v televizních reklamách. Svou první malou roli ve filmu dostala ve svých třinácti letech. Byl to film Sweet Hearts Dance. Následovaly další málo významné role například ve filmech New York Stories, The Guiding Light a As the World Turns. Zviditelnila se až rolí Kimberly Brockovou v Picket Fences a později samozřejmě rolí Piper v Čarodějkách.
Holly miluje koně, zahradničení a italské jídlo. Své první tetování si nechala udělat v patnácti letech. Bydlela douho spolu se svou matkou. Byly nejlepší kamarádky a zároveň nejhoršími nepřáteli. :o)
Je to výborná herečka! Líbila se mi v Čarodějkách, byla úžasná! A vtipná! Má dobrý grimasy! :o) To stojí za to, to sem časem taky dám! :o)

Historie seriálu

2. září 2006 v 21:38 | zuzáček
A konečně se dostávám k další svojí vášni... :o) Mě totiž vždycky strašně bavilo všechno, co se týká čarodějnictví nebo prostě tajemna obecně. Proto jsem si zamilovala seriál Čarodějky. Časem bych sem chtěla dodat všechno o hercích a prostě o všem kolem tohohle skvělýho seriálu. Těšte se! :o)
Koncem roku 1997 se na celém světě rozmohla mánie v podobě "ženy, která nakopávala zadky ve světě magie a kouzel" - Buffy: Přemožitelka upírů. Seriál měl obrovský úspěch a vydělal miliony dolarů. Televize hledala seriál, který by sjednotil myšlenku upířího dramatu a čarodějnictví. Nápad dostala Constance M. Burge. Po prozkoumání čarodějnictví se vrátila do televize s dotvořeným konceptem. Díky tomu, že vyrůstala v rodině se dvěma staršími sourozenci, napadlo ji spojení tří sester do role čarodějek. Původně měly sestry bydlet ve vesničce nedaleko Salemu, kde v 16. století probíhali soudy s čarodějnicemi, ale nakonec Connie přenesla děj do San Francisca v Californii.
Charakter sester měla Connie předem rozmyšlený. Jasné bylo, že nejstarší sestra je velmi cílevědomá a úspěšná. Prostřední sestra měla být prostředník mezi starší a mladší sestrou, a proto měla být i zábavná. A ta nejmladší měla být vždycky v průšvihu a neustále se dostávat do sporu se staršími sestrami. Po tomto závěru nastal čas vymyslet jejich schopnosti. "S Prue to bylo hodně o její mysli a rozumu. Měla by mít moc spojenou s myslí, proto jsem jí dala telekinezi. Ta prostřední má problémy s časem, protože se stará o ostatní. Byla by pro ni dobrá schopnost zmrazovat čas. A jelikož nejmladší ze sester žije jen přítomností a na budoucnost nemyslí, dala jsem jí schopnost předtuch."
K tomu ještě přítele policistu, který by jim pomáhal z průšvihu a máme složení seriálu. S produkcí a s psaním nakonec ještě poslala televize Connie na pomoc Brada Kerna. Vymyslely se nové nápady a obsazení na úvodní díl a bylo hotovo. Televizní herečky Shannen Doherty a Holly Marie Combs, která každá měla svůj seriál (Beverly Hills, 90210 a Picket Fences) se staly hlavními aktérky ještě spolu s poměrně neznámou herečkou Lori Rom v roli nejmladší Phoebe. Ta však (naštěstí) na poslední chvíli ze seriálu odešla, a tak byla nahrazena televizní hvězdou Alyssou Milano. Po třech sériích se však Shannen Doherty nepohodla s producenty a odešla ze seriálu. Proto se musela vymyslet nová zápletka, v níž Prue umřela, ale Piper a Phoebe našli novou, ztracenou, sestru. To vneslo do seriálu mladou herečku Rose McGowan. A všechno pokračuje dál. :o)
Po vyřčení kouzla z Knihy stínů se probudilo skryté pouto mezi sestrami, které přešlo z předků na předky Halliwillovic rodiny. Narodily se na svět jako čarodějky a žily život jako normální ženy, ale proroctví jejich život změnilo: ačkoliv jsou smrtelné, jsou tyto sestry nositelky odkazu z dávných časů. Jako nejmocnější čarodějnice, které svt kdy znal, mají povinnost bránit silám zla a chránit nevinné. Společně jsou Čarodějky. :o)