Srpen 2006

Juhů! :o) Docela sranda! :o)

31. srpna 2006 v 22:54 | zuzáček |  Odkázky
Tak... Ještě teď se směju... :o) Prostě se jen tak projíždim na internetu a na co nenarazim... Objevila jsem stránku, kde si můžete (nutno dodat, že podle nich, takže pak se nevrhejte na mě, kdybyste byli sklamaný.. :o)) změřit velikost pohlaví opačného pohlaví.. :o) Česky řečeno - velikost penisu vámi vybrané osoby. Doporočuju to zkusit, už jen tak pro srandu.. :o) Odhadujou to tam podle výšky, postavy, velikosti nohy a podle tvaru nosu... Já osobně bych tomu určitě věřila! :o) Prostě kravina na entou, ale proč to jen tak pro zajímavost nezkusit... Kdyby to zkoušel někdo, kdo si to moh potom ověřit v praxi, tak určitě napište! :o) Tak ale už ta slíbená adresa.. Najdete to TADY! Takže do toho a příjemnou zábavu! :o)

Hrůza!!!

30. srpna 2006 v 17:40 | zuzáček |  Hrůza jménem Tokio Hotel
Upozorňuju, že mám dneska nějakou rejpavou náladu, takže podle toho taky tenhle článěk vypadá. Jen bych se chtěla předem omluvit všem zažranejm fanynkám, že jsem se přidala na stranu dobra... Prosím, nešetřte komentáři!! :o)
Tak. Nepopírám, že se mi Tokio Hotel ze začátku líbíli. Pozdějc se mi začínali docela protivit, ale rači sem je nechtala bejt. Ale teď? Po zhlídnutí těchdle fotek už se mi začali docela solidně hnusit...:o) Nechci naštvat jejich fanoušky, je to přece každýho názor ne? A taky mi přijde, že už tady o nich neni tolik slyšet... bohudík... :o) Takže jak rychle přišli k slávě, tak rychle o ni zase přicházej. Tak koukněte na ty fotky a nezapomeňte přidat nějakej hezkej komentář, postřeh nebo poznámku! :o)
Na skoro všech těhdle fotkách se jedná hlavně o Billa. Nespočítala bych všechny ty, kteří si před zasvěcením do kapely Tokio Hotel mysleli, že je Bill Kaulitz holka. Dalo mi hodně práce přesvědčit spoustu svejch kamarádů, že opravdu není! :o) Jak se dál přesvědčíte, i já už začínám pochybovat! A mám k tomu vážnej důvod... Vždyť se na to sami podívejte!!!
Tak co vy na to? Já bejt Bill, tak dám tomu fotografovi přes hubu.. :o) Nebo si spíš zjistim, na který straně národa stojí... Na tý, co Tokio milujou, nebo nenáviděj?? Podle těch fotek bych se přikláněla spíš k tý druhý možnosti... :o)
A ještě něco... k tý třetí fotce... Zdálo se mi to, nebo snad Bill někde říkal, že si nenechá kecat do svýho stylu a že bude takovej jakej doopravdy je??? Chcete mi snad říct, že tohle je skutečně styl drsnýho miláčka davů - Billa Kaulitze??? Bílý sáčko... kožená vestička... Ale Bille! Vzpamatuj se!! Tim, že si budeš na něco hrát si slávu zpátky nezískáš! O tom ses snad přesvědčil sám, ne? Kdybys rači ten čas a ty peníze věnoval nějakýmu učiteli zpěvu, udělal bys líp! :o)
Tak, to byla jedna věc... Jdeme na další!! :o)
Samozřejmě jsem nemohla vynechat Billovy vlasy, když jsem se předtim pustila do oblečení. Rači nebudu ani komentovat, každej si udělejte obrázek sám... Já chci říct jediný... ČÍM DÁL TÍM LÍP, BILLE! :o) Vám se to někomu možná líbí... Možná si jen já nemůžu pomoct a musím odvracet pohled, kdykoliv ho vidim... Docela už to přehání, ne? :o)
A... Konečně se blížíme k finiši!!! Tohle jsem si prostě nemohla odpustit!! :o)
Tyhle fotky nebudu komentovat, protože nechci, aby jednou u mě před barákem stálo stádo děvčátek s motorovejma pilama, jen chci, aby si každej udělal svůj názor.. Jen upozorním na Billovo zjevné zaujetí vlastním břichem a taky na pozici mikrofónu.... :o)
Ještě jednou se omlouvám, ale musela jsem si na něčem vylít vztek... :o)

P!nk

29. srpna 2006 v 18:32 | zuzáček |  Oblíbený lidičky
Skutečné jméno: Alecia Moore
Datum narození: 8.9.1979
Místo narození: Doyleston, Pensylvania, USA
Znamení: Panna
Barva očí: Modrá
Barva vlasů: Blond (původní barva)

Pink se narodila Jamesovi a Judy Moorovým. Má bratra Jasona. Vyrůstala ve Philadelphii a jako inspirace pro začátek hudební kariéry jí posloužilo to, že její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Doan McLeana. Díky tomu si hudbu zamilovala a později raději zpívala než mluvila. :o) V Philly klubu, kam často chodila tancovat a zpívat se seznámila s populárním tanečníkem právě z toho klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".
Svou první píseň složila ve čtrnácti letech. Jako většina těch, kteří skládají písně, se nechala inspirovat svým životem a svými zážitky. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy.Svou životní šanci dostala právě jeden pátek v klubu. Tam se zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil volné místo v nové kapele. Pink se mu zalíbila hned díky písním a skvělému hlasu a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny "Basic Instinct". Pink však měla pocit, že do skupiny nezapadá. Byla to pro ni jen přechodná záležitost. Později se objevila v další skupině - Choice. Později si uvědomila, že se ve skupině necítí a že by bylo nejlepší prorazit jako sólová zpěvačka.

Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.
Její debutové album "Can't Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP
40 nejhranějších singlů v USA. Druhý singl "Most Girls", slavil stejné úspěchy jako jeho předchůdce, jestli ne více. Pink je díky svému temperamentu nazývána novodobou Madonnou.
Své druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001.
Další v roce 2003 - Try This a své zatím poslední vydala tento rok (2006), jmenuje se I'm Not Dead. Je na něm spousta krásnejch skladeb a vyjímkou není ani obrovský hit "Stupid girls", ve kterém Pink paroduje některé své slavné kolegyně (např. Mary-Kate Olsen, Paris Hilton, Jessica Simpson, Lindsay Lohan...)
Pink vypadá jako hodně tvrdá holka. Podle toho taky často mění vizáž. Jen pár foteček jako příklad...
Sama se nestačim divit, jak rychle stíhá Pink svůj vzhled měnit... :o) Ale líbí se mi (skoro) ve všech podobách a je taky hlavně jako zpěvačka!! Já teď momentálně ulítávám na jejím songu "Who Knew"! Poslouchám ho furt dokolečka... :o) Doporučuju! :o)

Anketa Lindsay

26. srpna 2006 v 11:16 | zuzáček |  Ankety
Na internetu jsem našla hodně fotek Lindsay, ale skoro jsem ji nemohla poznat. Jednou má černý vlasy, pak blonďatý, jindy zas hnědý nebo zrzatý. Proto jsem chtěla udělat takovej menší průzkum. Která barva k ní nejvíc sedí? Doufám, že vám nepřijdu nějak povrchní nebo tak, jen mě to trochu zajímá... :o) Takže jde se na to. Pečlivě vybírejte!! Jak se vám Lindsay líbí?
Jako blondýnka?
Nebo jako černovláska?
Když má tmavě hnědou hřívu? (majinko do červena..)
Nebo snad se světle hnědýma vlasama?
Nebo možná jako zrzka?
Takže hurá do hlasování! :o)

Lindsay Lohan

26. srpna 2006 v 11:04 | zuzáček |  Oblíbený lidičky

Celé jméno:
Lindsay Morgan Lohan
Datum narození: 2.7.1986
Místo narození: New York, USA
Znamení: Rak
Barva očí: Modro-zelená
Barva vlasů: zrzavá (to je původní barva, ale často to střídá :o))

Lindsay Morgan Lohan se narodila druhého července roku 1986 Dině Lohan a Michaelu Lohanovi. Její matka je nyní její manažerkou a otec je úspěšný obchodník. V současné době už její rodiče spolu nežijí. Dina už podala žádost o rozvod (výhrožování smrtí není žádná sranda). Lindsay se před kameru dostala už ve svých třech letech díky učinkování v reklamách (Pizza Hut, Calvin Klein Kids...). V roce 1996 se objevila v soap opeře Another World, která byla v USA vysílána a natáčena od roku 1964 s přestávkami až do roku 2003.
Její první filmovou rolí byla úloha v režijním debutu scénáristky Nancy Meyrsové komedii Past na rodiče. První role a hned dvojrole - Lindsay zde hrála obě dvojčata, které se navzájem neznají díky rozvodu rodičů. Díky finančnímu úspěchu tohoto filmu (66 milionů v kinech a dalších 30 na půjčovném) s ní Disney podepsal smlouvu na tři filmy.

Poté se Lindsay vrátila k televizi, teď však už pod hlavičkou Walta Disneyho. První počin byl Lifesize z roku 2000, kde hraje osiřelou dívku, která se pokusí vrátit k životu svou mrtvou matku, ale místo ní ožíví panenku. Ve stejném roce se objevila v pilotním díle show Bette Midlerové, nazvaném Bette. Televizní učínkování pokračovalo o dva roky později v Najděte stopu, vyprávějící příběh o novinářce školních novin, jenž objeví nesrovnalosti kolem odchodu jejího učitele.
O rok později, 2003 se představuje v remaku komedie o výměně těl mezi matkou (Jamie Lee Curtis) a dcerou, Mezi námi děvčaty (podle mě úžasnej film!:o)). S nadšenými recenzemi, 11O miliony na kontě a řadou cen lze mluvit o úspěchu. Současně vychází její debutové album Speak .

Rok 2004, Lindsay se stěhuje do L.A. a natáčí Zpověď královny střední školy, ve kterém se její hrdinka Lola musí smířit se ztrátou kulturní nabídky velkoměsta, kvůli stěhování rodiny na předměstí.
Do konce roku stihla Lindsay ještě stihla natočit s režisérkou Mark Watersovou Protivný sprostý holky podle knihy psycholožky Rosalindy Wisemanové, která studovala chování studentů na středních školách. Na MTV Awards tento snímek
opravdu zabodoval a pro Lindsay to znamenalo dvě ceny. Původní sestřih filmu byl MPAA "oceněn" ratingem R a tak z filmu musely zmizet některé gagy a dvojsmyslné narážky. Nejen kvůli tržbám, ale také kvůli Lindsaině image. Z těchto důvodů také odmítla i rozhovor pro časopis Playboy.

Jejím dalším filmem, kde hraje hlavní roli je Můj auťák brouk. Jako dcera automobilového závodníka (Michael Keaton) pociťuje stejné tužby jako on. Místo pořádného auta však dostane Brouka z vrakoviště... LL upevnila svou pozici hvězdy (časopis People ji v uplynulém roce zařadil na seznam padesáti nejkrásnějších lidí, celosvětové tržby ze všech jejích dosavadních filmů činí 400 milionů...) a tak si u svého dalšího filmu Just my luck řekla o honorář 7,5 milionu a opustila Disneyho.
Okusí i nezávislý film A Praire home companion pod režijním vedením Roberta Altmana a po boku Meryl Streep, Tommy L. Jonese či Woodyho Harrelsona.
Ještě něco málo o ní..:
Oblíbená barva: Růžová a modrá
Záliby: Herectví, basketball, nakupování, zpěv, čtení, psaní
Oblíbený předmět: Matematika
Oblíbené zvíře: Pes
Oblíbené filmy: Pretty Woman, Ferris Buellers Day Off, The Little Mermaid, All I Wanna Do, Bring It On, Heartbreakers
Oblíbené TV seriály: Přátelé, Gilmorova děvčata, 7th Heaven, Dawsonův svět, Boy Meets World
Oblíbení herci: Orlando Bloom, Johnny Depp, Brad Pitt, Colin Farrell
Oblíbená hudba: Maroon 5, 50 Cent,
Takhle vypadá to její CDčko. Jestli někdo máte, tak budu moc ráda, kdybyste mi to poslali...ale nebudu si dělat moc naděje... :o) Takže tady to je:
Lindsay Lohan je podle mě úžasná herečka. Jsem moc ráda za to, že jsem měla možnost vidět většinu jejích filmů. Absolutně mě dostala! :o) I jako zpěvačka je moc nadaná. Líbil se mi výkon v Mezi námi děvčaty. Zpívá fakt hezky... Takže vřele doporučuju skouknout filmy i poslechnout si muziku! :o)

Krásný tríčky!

12. srpna 2006 v 15:45 | zuzáček |  Odkázky
Ahojky lidičky! Tak sem konečně zpátky z tábora... Teda vlastně nemůžu říct konečně, protože to bylo absolutně úžasný. Vůbec se mi nechtělo domů, byla bych tam třeba další dva tejdny nebo ještě dýl. No každopádně jsem zpátky, o hodně chytřejší a taky s hodně novejma suprovejma kámošema.

Na začátek jen něco na co sem jen tak náhodou narazila na netu a absolutně mě to dostalo. Takže rozhodně všem doporučuju podívat se na tohle úžasný video. Mě samotnou to dostalo. Nevim jak vy, ale tomuhle já řikám umění!! :o) Takže zatim