Červenec 2006

Juchů!! Vyhrála jsem!! :o)

29. července 2006 v 17:11 | zuzáček |  Ja a spol
Super!! Takže lidičky můžete se chlubit, že váš Zuzáček vyhrál svojí první bleskovku!! :o) Tady jsou diplomy!! Víte jakou mám radost?? :o) Moc děkuju Mary-Kate-Ashley!!!! :-*
DĚKUJU!!!!!! :o)

TH - videoklip Der Letzte Tag

29. července 2006 v 16:55 | zuzáček |  Hrůza jménem Tokio Hotel
Achjo! Sice jsem se sama sobě zařekla, že už sem nic o Tokio Hotel dávat nebudu, jelikož poslední dobou je nežeru jako na začátku a začalo mi docela vadit i to samý Billování a Tomování - skrátka, že je jich všude už trochu moc! Takže už jen ty nejdůležitější události. Tokio maj novej klip a to na písničku Der Letzte Tag. Koukněte na to. Mě samotnou to docela dost zklamalo! Oproti takovejm nápaditejm klipům jako Rette mich nebo Schrei je to absolutní klišé. Takovýhle videoklipy tady byly asi už milionkrát. Prostě nuda. A to mylim upřímě, i když se mi to tak dobře zas neřiká. Doufám, že mě za můj názor neukamenujete... :o) Koukněte na to tadyhle. A určitě chci vědět váš názor!!

Nový videjko - Die Schlinge

28. července 2006 v 20:19 | zuzáček |  Oomph!
Ahojky bejbátka!! :D Tak pro všechny fanoušky Oomph! mám dobrou zprávu! Konečně je tady to video!! Jak už jsem řikala, jmenuje se Die Schlinge. Je to docela drsný... :o) Text a překlad najdete kousíček dolejc... :o) Tak koukněte na to, najdete to tady.
Die Schlinge

Oh ich kann nicht mehr
Ich weiß, ich werde brennen
Dein Urteil hat sich längst
Um meinen Hals gelegt

Oh ich kann nicht mehr
Ich weiß, du wirst mich hängen
Und die Schlinge ist so eng
Dass ich kaum noch atmen kann

Spiel mir das Lied vom Tod
Spiel mir das Lied vom Tod
Spiel mir das Lied

Oh ich kann nich mehr
Mein Schicksal ist besiegelt
Dein Fluch schwebt genauso
Wie der Galgen über mir

Oh ich kann nicht mehr
Der Himmel ist verriegelt
Doch jetzt weiß ich nicht mal mehr
Ob die Hölle mich noch will

2x Spiel mir das Lied von Tod
Spiel mir das Lied von Tod
Spiel mir das Lied

Gib mir ein letztes Mal
Spiel mir das Lied von Tod
Spiel mir das Lied von Tod
Spiel mir das Lied von Tod
3x Spiel mir das Lied
Von Tod
Oprátka
Oh nemůžu dál
Vím, budu hořet
Tvůj soud se dávno
Položil kolem mého krku
Oh nemůžu dál
Vím, pověsíš mě
A oprátka je tak úzká
Že sotva mohu dýchat
Zahraj mi píseň smrti
Zahraj mi píseň smrti
Zahraj mi tu píseň
Oh nemůžu dál
Můj osud je zpečetěn
Tvá kletba se stejně vznáší
Jako šibenice kolem mě
Oh nemůžu dál
Nebe je zablokováno
Pak už ale vůbec nevím
Jestli mě peklo ještě bude chtít
Zahraj mi píseň smrti
Zahraj mi píseň smrti
Zahraj mi tu píseň
Dej mi poslední znamení
Zahraj mi píseň smrti
Zahraj mi píseň smrti
Zahraj mi píseň smrti
Zahraj mi tu píseň
Smrti
Je to docela hezkej klip...takovej...no nevim, posuďte sami! :o) Líbí se mi začátek s tou harmonikou!! :o)

Diego Luna

28. července 2006 v 19:55 | zuzáček |  Kluci k nakousnutí
Celé jméno: Diego Luna Alexander
Datum narození: 29.12.1979
Místo narození: Mexico City, Mexiko
Znamení: Kozoroh
Diego byl vychováván otcem Alejandrem, mexickým výtvarníkem, který je jedním z nejvýznamnjších dekoratérů filmových a divadelních kulis v Latinské Americe. Jeho maminka Fiona zemřela v roce 1982 při autonehodě. Moc mu chyběla. "Smrt je malá díra v srdci, která moc bolí, ale nikdy se nezaplní."
Svého tatínka Diego doprovázel po divadlech a nikdo se nedivil tomu, že se sám rozhodl být hercem. Už v raném věku se objevil v televizi a to v El Último Fin De Ano, snímku, který získal studentského Oscara. Potom následovala role v telenovele El Abuelo y Yo, při které se setkal s Gaelem Garcia Bernalem a stali se z nich velcí přátelé. Právě s ním natočil po filmech El Cometa, Un Dulce Olor A Muerte a Než se setmí (tady hrál s Johnnym Deppem a svým vzorem Javierem Bardemem) film, který z něj udělal hvězdu - Mexickou jízdu. Je to přiběh dvou puberťáků, kteří se společně s krásnou Španělkou vydávají na cestu k vysněné pláži. Po tom, co natočil ještě dva filmy v rodném Mexiku, neodolal volání Hollywoodu a objevil se po boku Salmy Hayek v životopisném dramatu Frida. Následovala role ve filmu Kevina Costnera Krajina střelců. Avšak největší zlom v jeho kariéře zaznamenas s filmem Hříšný tanec 2. (Je to krásný film!!!!!!) Potom jsme ho mohli vidět ve filmu Stevena Spilberga Terminál.
Sám Diego o Hollywoodu říká: "Je to místo, kde vzniká nejvíc filmů a chtěl bych tam pracovat. Ale nemám takové pocity jako - oh, chci žít v Americe, dělat filmy a stát se slavným, protože je tam dost peněz. Rád bych točil filmy, které vyprávějí příběh, který mě zajímá. Kéž by byl jednou v Americe natočen film ve stylu Mexické jízdy..."
Diego je krásný a hlavně talentovaný herec. Mě absolutně dostal ve druhým dílu hříšného tance. Byl neodolatelný!
Fotky k filmu Hříšný tanec 2...

Chad Michael Murray

24. července 2006 v 11:50 | zuzáček |  Kluci k nakousnutí
Datum narození: 24.9.1981
Místo narození: Buffalo, New York, USA
Znamení: Váhy
Chad se narodil 24.9.1981. Má sestru Shannon a čtyři bratry - Nicka, Rexe, Tylera a Brandona.
V sedmnácti letech vyhrál stipendium modelingové agentury v Buffalu. Krátce potom dostal svou první filmovou roli, hrál Tristana DuGreye v seriálu Gilmorova děvčata. Další významná role byla v seriálu Dawsonův svět, kde hrál Charlieho Todda. Chad samozřejmě hrál i ve filmech, například v komedii Mezi námi děvčaty s Jamie L. Curtis a Lindsay Lohan, v romantickém filmu Moderní popelka s Hilary Duff nebo v úspěšném hororu Dům voskových figurín. Nyní je hvězdou seriálu One Tree Hill, který běží v Americe.
Na televizní obrazovce si zahrál i ve filmech Aftermath a The Lone Wolf, ve vedlejších rolích se pak objevil v seriálech CSI: Crime Scene Investigation, Diagnóza: Vražda, Murphy's Dozen a No Ordinary Girl. Herecky se podílel se také na dokumentu The Making of A Film Star. Chad rád sportuje, nejraději má fotbal a basket. Angažuje se v charitativních záležitostech a bojuje proti drogám. Chad si 16.4.2005 v Santa Monice vzal svoji přítelkyni Sophii Bush. Pár obrázků... Ten třetí je z filmu Mezi námi děvčaty a ten čtvrtej z Domu voskových figurín.
Já osobně mám Chada moc ráda a přeju mu štěstí jak v herecké kariéře tak v normálním životě :o)

Odjíždim ;o)

15. července 2006 v 14:12 | zuzáček |  Ja a spol
Ahojky lidičky! Tak je to konečně tady! Dneska přesně v 15:00 odjíždim na tábor. Konečně zas po roce uvidim všechny moje milovaný lidičky!! :o) Ale taky to znamená, že sem až do neděle nebudu moct dávat žádný příspěvky! :o( Tak snad to ten tejden vydržíme... :o) No nevim jak to vydržim bez internetu... Ale zas nejsem ňákej úchyl přes ten net abyste si nemysleli! :o) Tak se tady mějte a užijte si prázdniny ať jste kdekoliv! :o)
papa zuzáček :o)

Piráti z Karibiku

14. července 2006 v 16:07 | zuzáček
Já jsem zatím měla možnost vidět jen první díl, jinak mají přijít ještě další dva, na který se strašně těšim. Okouzlil mě Johnny Depp jako ztřeštěný pirát kapitán Jack Sparrow a Orlando Bloom jako kovář William Turner, zarputile bojující proti jeho jasnému osudu - stát se pirátem. Dám sem popisy prvních dvou, o tom třetím se zatím nic moc neví...
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu okouzlující dceru Elizabeth Swann (Keira Knightley). Její kamarád z dětství Will Turner (Orlando Bloom) se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly. V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington (Jack Davenport). Will ale netuší, že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou pod vlivem prokletí, které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a světlo měsíce jej proměňuje v živého kostlivce. Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo a prolití krve Williamova otce, který také patřil mezi posádku Černé perly, ale piráti ho zabili, protože jako jediný byl pro ukradení pokladu. To znamená, že musí být použita krev krve Willova otce, tedy Willova krev. Posádky obou lodí se vydávají vstříc vzrušujícímu střetnutí s Barbossou na tajemný ostrov Isla de Muerta. Když pak pozvednou své meče k souboji s obávanými piráty Karibiku, je v sázce Jackova pomsta, Černá perla, zapomenutý poklad, zlomení kletby nad Barbossou a jeho posádkou, osud britské námořní flotily a v neposlední řadě také životy našich statečných hrdinů.
Celý příběh je taková dobrodružná zaláskovaná komedie. Nakonec to skončí jak jinak, než dobře. :o) Určitě ale ten film stojí za to se na to podívat! :o) Doporučuju, je to skvělý!!

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
V tomto dobrodružném a velkolepém pokračování filmového hitu z roku 2003 je kapitán Jack Sparrow znovu lapen ve spletité síti záhrobních intrik. Prokletí Černé perly se mu sice podařilo zlomit, avšak nyní musí se svou posádkou čelit mnohem děsivější hrozbě - ukáže se, že Jack se upsal krví legendárnímu Davymu Jonesovi (Bill Nighy), který je vládcem oceánských hlubin a kapitánem tajemné lodě BLUDNÝ HOLANĎAN, jíž se v rychlosti a schopnosti rychlého zmizení nedokáže vyrovnat žádná jiná loď. Pokud se Jackovi nepodaří najít způsob, jak se z této faustovské dohody vyvázat, bude nucen strávit celý posmrtný život jako otrok v Jonesových službách. Překvapivý vývoj událostí přeruší svatební plány Willa Turnera a Elizabeth Swann, kteří se znovu ocitají ve víru Jackových dobrodružství, během nichž dojde na strhující souboje s mořskými monstry, nepřátelský naladěnými ostrovany a výstřední věštkyní Tiou Dalmou (Naomie Harris) a dokonce i na tajemné setkání s Willovým dlouho ztraceným otcem Štruplem Billem (Stellan Skargard.
Mezitím si nemilosrdný lovec pirátů lord Cutler Beckett (Tom Hollander) z Východoindické společnosti začíná brousit zuby na bájnou Truhlu mrtvého muže. Dávná legenda praví, že ten, kdo se truhly zmocní, bude moci ovládnout Davyho Jonese a celou jeho posádku - a Beckett chce této obrovské síly využít k tomu, aby jednou provždy očistil Karibik od všech pirátů, kteří jej křižují. Časy se mění a skutečnými loupeživými piráty se pomalu stávají draví obchodníci a úředníci… zatímco staromódním bukanýrům jako je Jack, kterému jde především o dobrodružství a nespoutaný způsob života, hrozí vymření.
Hrozně se na druhej i třetí díl těšim!! Bude to určitě úžasný, jako ten první díl! :o)
Tady jsou ještě fotky hlavních hrdinů, jak budou v druhým dílu... Krásný, žejo? :o)

Kate Moss

14. července 2006 v 15:40 | zuzáček |  Oblíbený lidičky
Kate je moje nejoblíbenější modelka. Jen málo ze světových top modelek se může pyšnit takovou dlouhou a úspěšnou kariérou jako ona. :o)
Datum narození: 16.1.1974
Místo narození: Addiscomb, Croydon, Surrey, Anglie
Znamení: Kozoroh
Výška: 172 cm
Váha: 45 kg
Míry: 86-66-90
Kate objevila v roce 1988 Sarah Donkas, majitelka modelingové agentury Storm, když ji ve čtrnácti letech vyfotografovala na letišti. Umožnila jí získat první profesionální snímky v časopise pro mladé teenagery. Díky extravagantním fotografiím od Corinne Day se stala Kate v modelingu známá. Tato fotografie ji dostala do módní bible The Face a otevřela jí dveře do světa modelingu. Díky krásné štíhlé postavě bez jediné vady Kate velice dobře zapadla do tehdejší módní vlny.
Byla tváří módního génia Calvina Kleina, fotí pro nejprestižnější časopisy, pracuje pro Diora, Chanel, Gucci, Louis Vuitton a mnoho jiných značek zvučných jmen. V roce 1995 vydala knihu s názvem Kate...
Díky přením místům v žebříčku nejlépe oblíkaných žen a geniálním citem pro módu je napodobována spoustou žen po celém světě. Jen pár příkladů za všechny... Victoria Beckham nebo Lindsdey Louhan přiznali, že je pro ně Kate velkým módním vzorem.
Kate si vzala svého dlouholetého přítele Jeffersona Hacka se kterým má malou dcerku Lily Grace. Taky by se chtěla dát na hereckou dráhu. Chodí se připravovat do hereckých kurzů. První nabídku na film ale odmítla, prý se ještě necítí dost dobrá :o)
Její úžasnou kariéru však kazí jedna věc - Katiina závislost na drogách. Fotky, jak šňupe kokain obletěly svět a díky nim přišla o mnoho zakázek. I když podstoupila řadu protidrogových léčení, stále se jí nedaří nad nimi zvítězit. Já jen doufám, že ji úplně nezničí, protože to by modelingová prkna přišla o velkou módní ikonu a svět o jednu krásnou ženu.

Johnny Depp

14. července 2006 v 14:51 | zuzáček |  Kluci k nakousnutí
Tohohle človíčka jsem sem prostě musela dát. Je to krásnej chlap a výbornej herec. Úplně nejvíc jsem si ho oblíbila kvůli filmu Piráti z Karibiku. Byl neodolatelnej, hrál to úplně úžasně! :o) Tak tady je něco o něm...
Celé jméno: John Christopher Depp II.
Datum narození: 9.6.1963
Místo narození: Owensboro, Kentucky, USA
Znamení: Blíženci
Johny má dva sourozence. Sestu Christie Dembrowski, která je osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho matka Betty Sue pracovala jako číšnice. Jeho otec John kvůli práci inženýra cestovat za prací, takže rodina opustila rodné Kentucky a vydala se na cesty. Bydleli všude možně a stěhovali se tak často, že Johnny ani neví, kde všude bydlel. Kvůli tomu všemu a také kvůli výbušnému vztahu jeho rodičů propadl Johnny drogám. Ve dvanácti dostal kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu než drogám. Když mu bylo 15, jeho rodiče se rozvedli.
Na školu se vykašlal v 16-ti letech a chtěl se věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže všechno dopadlo (naštěstí? :o)) jinak. Potkal krásnou mladou slečnu Lori Allison, do které se zamiloval a se kterou se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo sotva dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori jako filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a Johnny se tak stal hercem. První film, ve kterém hrál byla "Noční můra v Elm Street". Dostal se k tomu vlastně náhodou - režisér se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta vybrala Johnnyho.
Další role, kterou však nejprve nechtěl přijmout byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Díky postavě detektiva Hansona se z Johnnyho okamžitě stala hvězda. Potom se role jen hrnuly. Filmy jako Střihoruký Edward (krásný, ale smutný), Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood nebo Donnie Brasco potvrdily jeho talent a za tři roky z nich získal nominace na Zlatý Glóbuw.
Během natáčení Střihorukého Edwarda se zamiloval do herečky Winony Ryderové. Nechal si na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech se ale rozešli a tak si ten nápis změnil na "Wino forever". Johnny chodil i s Kate Moss, ale spíš střídavě.
Pořád měl problémy s drogami, ale skončil, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval před Johnnyho klubem Viper's Room v Los Angeles. To ho bohudík úplně odradilo. V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave") a v roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace "Man Ray".
Jeho současná přítelkyně je zpěvačka Vanessa Paradisová, která mu 24.5.1999 porodila v nemocnici nedaleko Paříže dceru Lily-Rose Melody Depp. Rozhodli se žít ve Francii, ale herečké kariéry se nevzdává. V roce 2001 se objevil ve snímku Z pekla, kde hrál policejního komisaře Freda Abbertina, který odhaluje podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače. S režisérem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 v diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nabo když propůjčil hlas postavě Viktora v aimovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Brutona.
Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země nezemě v roce 2004, kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2001), který se dočká také dvou pokračování (2006 a 2007).

Dalšími jeho snímky jsou například Libertine (2004), kde si zahrál básníka ze 17. stolení se slabostí pro ženy, Temné okno, Čokoláda, Devátá brána nebo Tenkrát v Mexiku.
Já sama Johnnyho upřímě obdivuju, je to skvělý herec. :o)

Kelly Clarkson

12. července 2006 v 18:17 | zuzáček |  Oblíbený lidičky
Datum narození: 24. 4. 1982
Místo narození: Burleson, Texas, USA
Znamení: Býk
Myslím, že můžeme být rádi, že se Kelly nesplnil její dětský sen být mořským biologem. Místo toho se přihlásila do pěvecké soutěže. I když kromě sboru nikdy nechodila na profesionální hodiny zpěvu, stala se Kelly Clarkson vítězkou soutěže American Idol (jako americké Česko hledá SuperStar). Ve finále získala 57% hlasů.

Ještě před začátkem soutěže se Kelly odstěhovala do Los Angeles a začínala posílat svá demíčka do různých hudebních studií. Byl to její způsob, jak se dostat na příčku hudebního průmyslu a nějak začít. Pak ale její byt vyhořel a ona přišla o všechno, co měla. Kamarádka Jessica ji poradila, aby se přihlásila do soutěže American Idol. Hned jak tam přišla, začala zářit. Už v prvním kole zaujala tím, že si vyměnila místo s jedním porotcem. To si ji zapamatovalo celé publikum. Jediný, kdo ji pořád kritizoval, byl hlavní porotce (nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje, ale byl hroznej na všechny!). To se však změnilo a Kelly měla obrovskou podporu publika.

Mezi Kelliny idoly patří: Bette Midler, Reba McIntyre, Gwen Stefani a Aerosmith.
Její debutové album nese název "Thankful" a prvním singlem se stala píseň "Miss Independent", kterou pro Kelly napsala Christina Aguilera.
Já sama mám Kelly moc ráda. Je to moc talentovaná a krásná mladá zpěvačka. Mě absolutně dostala svym krásným hlasem! :o) Úplně nejvíc se mi od ní líbí písnička Breakaway, kterou nazpívala pro film Princezniny deníky 2, což je vidět i ve videoklipu. Ten je taky krásnej. Další písničkou, která se mi moc líbí a má taky krásnej videoklip je Behind these hanzel eyes. Přeju Kelly hodně úspěchů v krutým světě showbussinessu. Ale holka jako ona se určitě nestratí. :o)
Ještě pár krásnejch obrázků... :o) Je fakt nádherná, žejo! :o) Na týhle první vypadá jak Hillary Duff, ale je to Kelly! :o)
Tohle je druhý finalista soutěže American Idol, skončil druhý. Bohudík! :o)

Harry Potter

9. července 2006 v 12:05 | zuzáček
Novou rubriku musím začít svojí obrovskou vášní a nejoblíbenější knížkou, kterou je samozřejmě Harry Potter. Mám doma všech šest dílů, které byly doposud vydány a stejně jako polovina národa netrpělivě čekám na sedmý konečný díl. :o) Ale měla bych začíta asi od začátku...
Ságu knížek o Harrym Potterovi začala psát mladá nadaná spisovatelka Joanne Kathleen Rowlingová. Je více teorií, jak vůbec přišla na ten nápad, podle něhož napsala první knížku. Někdo říká, že svým dětem vyprávěla před spaním pohádky o malém čaroději a to ji vnuklo nápad to všechno sepsat, někdo tvrdí, že se jednou nudila cestou ve vlaku z Manchestru na nádraží King's Cross a tak začala vymýšlet... Nevim, co z toho je pravda, ale každopádně jsem za to vděčná!! :o)
Celý příběh začíná tím, že malého Harryho dávají do péče jeho tetě a strýčkovi, protože jeho rodiče zabil lord Voldemort, nejobávanější kouzelník všech dob. O tom je také celá knížka. Harry zjistí, že je čaroděj a začne chodit na školu čar a kouzel v Bradavicích. Díky tomu, že Harry jako jediný kouzelník přežil smrtící kletbu, kterou na něj Voldemort seslal, což dokazuje i jizva ve tvaru blesku na jeho čele. Zdá se, že ta přitahuje na Harryho nesnáze. Hned v prvním díle se znovu setká s Voldemortem a podaří se mu zmařit jeho plány. Protože podrobný vyprávění by bylo fakt na dlouho, tak toho rači nechám a jen vám doporučim, abyste si přečetli knížky! :o)
Další možností, jak se seznámit s úžasným světem Harryho Pottera je kouknout na filmy. Sou sice hezký, ale já je doporučuju jen jako dodatek ke knížkám, protože tam není všechno a nemuseli byste to ani pochopit... :o)
Jinak sem někde četla, že sedmej díl má vyjít 7.7. 2007, což má být nějaký magický, protože sedmička je nejsilnější číslo... Ale já doufám, že nás takhle dlouho čekat nenechá, protože to bych se musela zbláznit!!! Ještě rok čekat!! Bych se z toho zbláznila!! JInak ještě sem nikde moc nenašla, jak se má přesně sedmej díl jmenovat, jen nějaký dohady a ty sem dávat nechci, jen by se to pletlo... Jinak pramiéra pátého dílu jako filmu, což je Harry Potter a Féixův řád má prý být taky v červenci příštího roku. Oni se snad rozhodli nás úplně oddělat tim, jak nikam nespěchaj... :o)
Takže určitě kdo to ještě nečet, tak se do toho pusťte, je to úžasný!! :o)

Nová rubrika

9. července 2006 v 10:43 | zuzáček
Aby to tady nebylo pořád jen o muzice, chci se věnovat taky něčemu užitečnýmu, co může rozvinout mladistvou duši! :o) Ale stop plácání hovadin a pustim se do toho... :o) Doufám, že vás to bude bavit! Já osobně čtu moc ráda, teda jak co... Časem sem dám snad všechno co by vás mohlo zajímat a z vlastní zkušenosti doporučim pár bezva knížek... :o) Takže určitě je na co se těšit! :o))

Natáčení novýho videoklipu

8. července 2006 v 14:18 | zuzáček |  Oomph!
Hurá!!! Takže dobrá zpráva pro všechny fanoušky Oomph!! K písničce "Die Schllinge" z alba GlaubeLiebeTod se bude natáčet videoklip a co hlavně - bude se natáčet v Praze!!! :o) Na jedné verzi se má podílet i Apocalyptica. Datum vydání má být 28. července 2006. Kdyby někdo náhodou zjistil, kde přesně se to má natáčet a jak se k nim dostat...jako setkat se se skupinou...tak ať určitě napíše!! Tyjo to je bomba...chtěla bych je vidět!!! :o) A ten videoklip taky bude určitě super!! Jako všechny!!
Jinak sem si stáhla videoklip k mojí nejoblíbenější písničce od nich - Das letzte Streichholz, takže jestli bude mít někdo zájem tak ho pošlu... :o) Kdybych věděla jak to sem dát tak by to bylo mnohem jednodušší, ale do toho stádia jsem ještě nedospěla... :o) Takže to je asi všechno...
Ještě sem chtěla poprosit všechny prážáky, jestli by mi nemohli udělat takový soukromý detektivy... Aspoň pár foteček...ale pochybuju, že se k Oomph! někdo dostane... A myslim, že kdyby se na nějaký vetřelce přišlo, tak ten trest bude hodně bolet... :o)

US5 na turné

8. července 2006 v 14:05 | zuzáček
Takže. Zpěvák Lee Ryan vyráží od 10. do 20. července na turné po Itálii a jako předskokana si vybral US5! Třeba když se víc prosaděj ve světě, tak se časem dostanou i k nám (doufám!!!)! Takže co víc sme si mohli přát??? :o)
US5_Promo_001.jpg

Wallpapers

8. července 2006 v 13:40 | zuzáček |  My favourite groups
Rozhodla sem se dát sem pár wallpaperů B.E.P. Mám jeden na ploše a vypadaj fakt hezky!! Skuste to! Nejdřív sem našla hodně, kde je Fergie, pozdějc sem dám i celou skupinu...
Tak to byla Fergie a teď co sem tam našla dál... Teď kluci každej zvlášť...
A to nejlepší na konec...celá skupina pohromadě!! :o) Ten poslední je nej, ten mám na ploše já... :o) Tak co, líběj??? :o)

Kluci :o)

7. července 2006 v 19:39 | zuzáček |  My favourite groups
O ostatních členech jsem toho moc nenašla, tak jenom takhle...taky dám nějaký fotky, abyste je od sebe rozeznali... :o) Mě samotný to dělalo chvíli problémy zapamatovat si ty jejich jména... :o)
Tady to je:
  • William Adams "Will.i.Am se narodil 15. března 1975 v Los Angeles (rád píše písně a tančí breakdance...má brášku Carla)
  • Allan Pineda-Lindo "Apl.de.Ap se narodil 28. listopadu 1974 v Manie (Filipíny) (byl adoptovaný, svoji mamku poznal až ve svých 17-ti letech...miluje breakdance)
  • Jimmy Luiz Gomez "Taboo" se narodil 16. července 1975 v Los Angeles (má rád breakdance a teakwondo...je rozvedený, má syna Joshuu a jeho bývalá žena se jmenuje Aurore)
Tohle je Will.i.Am. Já ho mám osobně strašně ráda, je to hustej týpek!! :o)
A tohle je Taboo. Taky úžasnej! Hrozně se mi líbí, jak je takovej vzhledově originální... :o) Nevim, jestli chápete jak to myslim... :o) Vypadá jako indián a mě osobně se to strašně líbí!! :o)
A naposled - tohle je Apl.de.Ap. Je taky super, líběj se mi ty jeho parádičky. Myslim jako třeba v klipu Shut up, jak dělá něco do breaku... :o)
Tak co, nejsou k nakousnutí?? :o)

Fergie

7. července 2006 v 19:09 | zuzáček |  My favourite groups
Fergie
Celé jméno: Stacy Ann Ferguson
Datumnarození: 27.3.1975
Místo narození: Kalifornie, USA
Znamení: Beran
Fergie se narodila Terri a Patt Fergusonovým jako Stacy Ann Ferguson. Má o tři roky mladší sestru Danu, která je herečka. Fergie se herectví a modelingu věnuje od malička. V osmi letech propůjčila svůj hlas animované postavičce Sally ve The Charlie Brown and Snoopy Show.
V roce 2003 se Fergie připojila hip-hopové skupině Black Eyed Peas. V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Podle mě je Fergie opravdu ideálem krásné ženy, tedy aspoň pro mě. Já osobně nemám ráda takový ty barbínky, Fergie je mnohem lepší. Je to drsná holka, která taky ze začátku neměla život lehkej. Zvlášť když začínala s B.E.P., nemělo ji publikum ze začátku rádo, objevovaly se nenávistné dopisy a na koncertech i transparenty proti ní. Ale to všechno překonala a teď si bez ní jen málokdo dokáže skupinu představit.
Začátkem roku 2006 prý začala s natáčením sólovného alba, o tom však nejsou žádné podrobnější informace. Jen doufám, že nepřestane s B.E.P., protože bez ní by to nemělo šťávu!

Něco k historii...

7. července 2006 v 18:42 | zuzáček |  My favourite groups
Tak, už jsem se vrátila z dovči a dala se do práce!! :o) Přemejšlela jsem, co sem mám dát a přišla jsem na to, že na jednu mojí oblíbenou věcičku jsem tady úplně zapomněla!! :o) B.E.P. jsou super, miluju jejich písničky!! :o)
Takže celé to začalo v Los Angeles roku 1992. Kapela začínala ve složení William, Eaza-E, apl.de.ap a Taboo. Oficiálně nevydali jediné album, hráli a zpívali si prostě pro radost, i když je pouliční publikum milovalo. Tahle idilka skončila v roce 1995, kdy bohužel Eazy-E zemřel na AIDS. Skupina to nesla hodně těžce a v roce 1998 vydali CD s názvem Behind the Front, jejich první. Byly na něm jejich první komerční hity, a písnička, která se jmenovala Karma, ke které natočili i vedeoklip(videoklip se dá i po tak dlouhé době vidět na MTV, ale na youtube jsem ho nenašla). Další písničky jako Fallin' Up a Joints & Jam.
V roce 2000 natočili CD Bridging the Fap, nebylo jako to předchozí a nebyla na něm vidět jejich pravá hudba. Kvůli tomu se od nich odvrátilo jeji pouliční publikum v LA.
Zlom v kariéře BEP nastal v roce 2002, kdy se ke skupině přidala Fergie. Ta se předtím snažila prosadit se svou dívčí skupinou, ale nepodařilo se jí to, takže byla v tu dobu ještě zcela neznámá. S ní natočili fenomenální CD Elephunk se songem Where is the love?, na kterém se podílel i Justin Timberlake. Díky této písni se stali Black Eyed Peas funky-hip hopovými hvězdami.
Dalšími megahity se stali písničky Hey mama, Shut up a Let's get it started(původní verze byla Let's get it retarded, ale TV a radia ji odmítali vysílat, protože prý jde o výsměch nad retardovanými lidmi. Elephunk bylo nominováno na 4 Grammy, z čehož 1 získalo. Získalo také ocenění několika cen MTV. Zatím se po celém světě prodalo něco přes 10 milionů nosičů.
Něco přes rok pracovali BEP na dlouho očekávaném CD Monkey Business. Než vyšlo, tak se v obchodech objevila singlová lahůdka Don't phunk with my heart, obsahující tuto písničku a její remix + bonusová píseň Bend your back i s klipem :o) Monkey Business nezklamalo a z prvního singlu byl hit. Poté přišla písnička Don't lie, která se v ČR moc nechytla, i když se nějakej ten pátek hrála. Ale na MTV se hrála opravdu často. Nakonec nový klip My humps zazpívali BEP na udílení Europe Music Awards 2005 v Lisabonu.
Musím ještě připomenout úžasnou písničku Pump it, která se stále dá slyšet v hitparádách. Má vyjít na nové desce, ale nevím, kdy se chystá. Mě osobně se BEP moc líbí!!!
A ještě sem musim dát (doufám, že se na mě kvůli tomu nebudete zlobit :o)) jednu docela vyvedenou parodyi na písničku My humps. Tady je! :o)

Jedu na prázdniny!

3. července 2006 v 9:45 | zuzáček |  Ja a spol
Tak, dneska jedu s našima na dovču... Ne, že by se mi tam nějak chtěla, ale co se dá dělat, s našima holt nehnu, no... :o) Budu tam až do pátku, takže asi žádnej příspěvek nebude... Jinak všem přeju, ať si prázdniny užijou, hlavně sluníčka, dokud to jde!!

Zatim páčko zuzáček :-*

Blahopřání

1. července 2006 v 15:05 | zuzáček |  Ostatní
Dnešek bude tak trošku dnem blahopřání. Jednak bych chtěla poblahopřát všem, kteří vylezli ze školy, ať už úspěšně nebo neúspěšně! A mám pro vás na prázdniny jeden typ:
Vykašlete se na levou a myslete jen na pravou hemisféru! A ať si to všichni užijem!!! :o)
Tak a konečně jsem se dostala k hlavní věci, co sem chtěla... Právě v tuto hodinu, minutu a sekundu SLAVÍ MŮJ BLOG 1 MĚSÍC PROVOZU!! :o)
Chtěla bych poděkovat všem, kteří sem chodí a poblahopřát tomuhle blogu ještě hodně úspěchů a co nejvíc návštěvníků!! :o) A nakonec bych taky chtěla popřát sobě, aby mě to tady nikdy neomrzelo!! :o)