Toníček vítězí!!!!

4. června 2006 v 10:54 | zuzáček |  Ostatní
Včera proběhl nejdrsnější duel za celou historii Vyvolených. Teda aspoň pro mě. Jak víte, v úterním zúčtování dostal nejvíce palců Tony (od Pavla, Pluta a Marcy). Sám dal palec Pavlovi a Maruška Marcy. Tonyho to ani nezaskočilo, ani nemrzelo. Sám to čekal a domů se podle jeho slov těší.
V čtvrtek ve výzvě vzal Tony, jak všichni předpokládali do duelu Pavla.
Já osobně jsem podle posledních duelů a podle toho, kolik dostal Pavel hlasů, očekávala, že domů půjde Tony. To se však nestalo a Tony poslal Pavla zpátky do hrotovic. Sám na sobě neskrýval údiv. Tony vyhrál s krásnými 217 276 hlasy a Pavel získal 125 276 hlasů.
Tonyho (který si oholil hlavu a tím mě naštval, i když to bylo neúmyslně) přišli do studia podpořit jeho mamka Martin Hranáč a Martinův přítel Lukáš.
Třeba je to i jejich zásluha, že Tony nešel domů. Od odchodu Martina z vily se totiž Tony rapidně změnil. Už tam nejsou skoro žádné hádky a s ostatními vyvolenými vychází v celku zadobře. Třeba právě tím se mu podařilo přesvědčit diváky, aby mu posílali hlasy.
Ve vile Tonyho všichni přivítali, i když Pluto se slzami v očích ze ztráty Pavla, jeho nejlepšího kamaráda a opory ve vile. Nejvlídněji ho i přes rozepře přivítala Maruška.
Podle mě se Tony po vyřazení Pavla stal žhavým kandidátem na hlavní výhru v hodnotě 15-ti milionů korun. A Pavel, který se ve vile rozhodně zabydlel si už neužije válení ve vile a může jen sledovat, jak se jeho sok Tony pomalu ale jistě blíží k výhře.
Doufám, že měl Pavel v Hrotovicích velkou pařbu a já držím palečky Tonymu a ve finále mu budu posílat hlasy jak divá! Doufám, že vy taky!!!! Držím ti palečky, Toníku! ;o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 štajsíček štajsíček | E-mail | 6. června 2006 v 17:15 | Reagovat

ahojííínek máš to tu (zatim) klásný =D...tony je borec...jasnej vítez..dej sem pls ješte jeho náký fotky...pa mtm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama