System of a down

20. června 2006 v 16:41 | zuzáček |  My favourite groups
Všechno to začalo už v roce 1993 v Los Angeles kde se sešli dva lidé s podobnými politickými, kultirními i hudebními názory a oba měli arménské občanství. Ten první byl Serj Tankian (zpěv: tehdy 26tiletý), a tím druhým Daron Malakian (kytara, zpěv: tehdy 18tiletý). Oba byli nejprve v jiných skupina a proto se rozhodli založit kapelu s názvem Soil kam si potom sehnali bubeníka Andyho Khatchaduriana. Později se k nim přidal Shavovi Odadjianovi (basa: thdy 19tiletý) který snima chodil na stejnou školu a stal se také jejich manažerem. Potom se stal ale plnohodnotným a stálým členem kapely. Poté se přejmenovali na System Of A Down, prý totiž název Soil úplně nevyhovoval stylu hudby co hráli.
Název System of A Down vychází z básně, kterou napsal Daron a jmenovala se Victims Of A Down. Následovalo náhrání tří demo kazet a potom velké úspěchy za demo kazety. Potom odešel Andy (dnes The Apex Theory), udešel kvůli tomu že se htěl stát frontmanem a nebyl spokojený ze stylem co kapela hrála. Andyho nahradil John Dolmayan (tehdy 22tiletý). Zaříná rok 1995 a skupina je kompletní, a v této sestavě působí dodnes.
Serjův zpěv:
je velmi působivý, chytlavý, melodický, řvoucí a hlavně vyjímečný a emotivní. A to je na tom to skvělé co je nenahraditelné!
Daronova kytara:
dokáže hrát pomalu, rychle, drsně, jemně, jednoduš, někdy až zběsile zkrátka všemi směry. Jeho kytarové riffy jsou často velmi chytlavé a je vidět že umí skládat!
Shavo a jeho basa:
senzace! Nemám slov :-). Vlastně stejné jako u Darona.
John a bicí:
je skvělá kombinace! Protože je to skvělej bubeník!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama