Jay

20. června 2006 v 18:07 | zuzáček
Jay Khan
Datum narození: 31. března 1982
Místo narození: Orlando, Florida
Výška: 188 cm
Vlasy: Hnědé
Oči: Hnědé
Začal se věnovat profesně muzice, když ho ve studiu objevil jeden z nejúspěšnějších berlínských producentů společnosti Triple M-Music. Následujících 7 let velice úspěšně pracoval s producenty Mikem Michaelsem a Markem Dollarem. Jay celé dny trávil ve studiu, psal a nahrával nové songy a dělal nové návrhy. Jeho nejúspěsnějším songem je "Schick mir ´nen Engel" se kterým zvítězila skupina Overground. Prodali více než 250 000 nosičů a byli snad v každé hitparádě.
Jay ví, co dělá a co potřebuje a vše dělá na 100%. To z něj dělá velkého profesionála. Teď je pro něj hlavním cílem být co nejúspěšnější se skupinou US5.
Narodil se v Londýně a později se za svým otcem přestěhoval do Berlína. Má dvě sestry - Kamron a Yasmin - které jsou na něj moc pyšné a jsou největšími fanynkami US5. Jay umí perfektně německy, anglicky a francouzsky.
Jeho oblíbenou herečkou je Eva Langoria. Když měl jednou rande, zákeřný pták se mu vydělal na rameno ( :o) ). Od osmi let vlastní plyšového medvídka pojmenovaného Koala, na kterého nedá dopustit. Jay nesnáší své uši, které mu podle něj odstávají. Má rád "Balisto" a pečená kuřata, pořád říká utopické a miluje tenis. Rád taky píše milostné dopisy a sbírá CDčka. Jeho oblíbená značka je Dolce & Gabbana (jako Richie).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama