Fotbal CZE X GHA

18. června 2006 v 16:26 | zuzáček |  Sport
Asi hlavní událostí tohohle vejkendu bylo utkání naší reprezentace proti Ghaně. Troufám si tvrdit, že nejsem jediná, kdo si myslel, že proti nim to bude úplně v pohodě. Asi proto, že Ghana byla v šampionátu poprvé a naši tam jsou pokaždé. Nakonec to ale všechno dopadlo úplně jinak. Ghana nás porazila 2:0.
Za to, že to nedopadlo ještě hůř může jen náš vynikající golman Petr Čech. Vychytal rány, které by jinak skončili gólem. Je mi to faktnepříjemný řikat, ale naši hráli mizerně. V obraně byli díry, nechali Ghaňany v podstatě střílet bez jakýkoliv překážky. Taky nepřesně přihrávali - jejich přihrávky většinou končili u nohou soupeře. Taky se nechávali snadno připravit o míč. Ale na obranu musim napsat, že se zase kluci snažili. Ale Ghana mástrašně dobrýho brankáře. Teda aspoň mě to tak přišlo, jak sem na to koukala! Ale holt tam naši neměli Korela a Baroše, jak se vyjádřila jedna moje kámoška :o)
Jinak jak sme byli na tý chatě, tak sme se na fotbal šli koukat do tamější hospůdky. Všechny sme se pečlivě připravili na fandění, nakreslili si na tělo český vlajky a jména fotbalistů a vyrazili sme. Umíte si představit průvod dvaceti holek s vlajkama na tvářích křičících Kdo neskáče není čech? :o) Byla to docela sranda. O to víc jsme byli sklamaný, že naši prohráli. Měli ste nás vidět v tý hospodě. Byli sme tam my a místní dědci... :o) A když Ghana dala (po necelejch dvou minutách!!!) gól, někdo zařval gól a už se vezli skoro všichni... Než nám došlo, že dala gól Ghana... :o) Tak ale čeká nás ještě zápas proto Itálii, tak se ještě uvidí... Jinak Itálie s Amerikou 1:1!
Tohle je Ghanská reprezentace...
Ještě něco sem chtěla... S holkama sme Ghanu překřtili na Gayhanu. Kdo viděl zápas, tak asi ví... A pro nezasvěcené: Ghana strašně simulovala. Ať sme se jí jen dotkli, už se váleli na zemi a ďáli, jak je to strašně bolí! :o( Jeden takovej se zas válel až ho museli odvíst. A jak si pro něj někdo od nich šel, chytil ho za ruku a odváděl ho ze hřiště! :o) Já nevim...kdyby ho podpíral nebo tak něco tak v klidu, ale jak se jen tak drželi... Prostě sme jim dali přezdívku no... :o)
A k rozhodčímu, kterej pískal zápas bych chtěla říct jen jedno. Až tě zas někdo podplatí, tak prosimtě nenadržuj tak okatě!
To je vše, co sem k tomu chtěla říct. Doufám, že se kluci do příště vzpamatujou, že si nebudou už tak jistý a to je vybičuje k lepšímu výkonu. Taky bude samozřejmě hrát Baroš a Koller, tak to snad bude vypadat nějak jinak. Prohráli sme bitvu, ale neprohrajem válku! :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama